SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпросче за seo-то и още нещо

wordi4

New member
Здравейте ! Доста промених сайта си , сега замислям и нова начална страница , вчера добавих системка за видео клипове и започнах да публикувам качените клипчета в svejo и фейсбук . Та въпроса ми е какво бихте ме посъветвали при такъв тип публикации , ще се индексират ли изобщо и добре ли съм се справил с останалата част от сайта . Например това добре ли е
.Също така как мога да вдигна посещенията , по едно време бях стигнал ~200уникални на ден с раздрусай.ком , но след като спряха да публикуват картинките ми от сайта в техните фейсбук страници , посещенията намаляха до 150 , после пък започнаха по малко и от свежо и сега са на ниво 100-150 ...
 
Последно редактирано:
За: Въпросче за seo-то и още нещо

За: Въпросче за seo-то и още нещо

Не знам какво точно си променил, но това, което коментирахме с Клокси като причина да не ти се индексират картинките си е същото, а докато е така, не виждам смисъл да си мислиш, че нещо си оправил. За мен тоя CMS няма особени шансове, но сайтът си е твой, решението - също.
 
Re: За: Въпросче за seo-то и още нещо

Re: За: Въпросче за seo-то и още нещо

Не знам какво точно си променил, но това, което коментирахме с Клокси като причина да не ти се индексират картинките си е същото, а докато е така, не виждам смисъл да си мислиш, че нещо си оправил. За мен тоя CMS няма особени шансове, но сайтът си е твой, решението - също.
Че какво точно не му е наред на joomla-та променена от мен ?:) Започнах да променям само снимката ,когато публикувам в свежо . Тоест картинката е логото на smeshnoto.eu а заглавието същото , би трябвало гугъл да индексира моите картинки така или се бъркам нещо ?
p.s. Някаква идея как мога да наема няколко човека без да им плащам, за да качват вицове и картинки например ? Защото в сайта за който работя вярно че има ~10k уникални но сигурно 20 човека писаха за 1 ден , а аз пусках попъпи в моя сайт и нямаше дори 1 писмо... Сега почвам работа в една фирма и няма да имам много време , затова ми трябва някаква помощ ... ако се сещаш за нещо ще ти бъда благодарен ако споделиш с мен :)
 
Последно редактирано:
Re: За: Въпросче за seo-то и още нещо

Re: За: Въпросче за seo-то и още нещо

Примерно може да направиш потребителите да могат да качват, а ти да ги одобряваш.
Проблема е че те могат да качват и вицове и картинки от както съм пуснал сайта в интернет :(
 

Горе