SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за избор на хостинг

Статус
Not open for further replies.

jojik

New member
Здравейте,

След като избрах домейна за новият ми блог съм изправен пред нов проблем, къде да го хоствам?

Ситуацията е следната: имам си сайт на фирма, който е хостнат на едно място, сега ще правя информационен блог с отделен домейн, в който ще има статии и съвети по тематиката на фирменият сайт, съответно с линкове към него. Един вид сателит, но с качествено съдържание.
Въпросът ми е:
- да хоствам ли новият блог на същият хостинг за спестяване на пари?
- да купя нов хостинг и да сложа блога в друга С клас мрежа
- да купя Seo хостинг и да го сложа там, с идеята че в бъдеще ще правя още такива блогове

П.С. Може ли някой да ме насочи към тема където е разяснено как се прави сателит в днешно време?
 
За: Въпрос за избор на хостинг

За: Въпрос за избор на хостинг

Слагай на отделен акаунт в друга C клас мрежа.
 
За: Въпрос за избор на хостинг

За: Въпрос за избор на хостинг

Стига с тия сателити :penguinche::penguinche::penguinche::pandagoogle::pandagoogle::pandagoogle::pandagoogle: Наречи го корпоративен блог и вдигаш цената 10 пъти :)
 
За: Въпрос за избор на хостинг

За: Въпрос за избор на хостинг

Здравейте,

След като избрах домейна за новият ми блог съм изправен пред нов проблем, къде да го хоствам?

Ситуацията е следната: имам си сайт на фирма, който е хостнат на едно място, сега ще правя информационен блог с отделен домейн, в който ще има статии и съвети по тематиката на фирменият сайт, съответно с линкове към него. Един вид сателит, но с качествено съдържание.
Въпросът ми е:
- да хоствам ли новият блог на същият хостинг за спестяване на пари?
- да купя нов хостинг и да сложа блога в друга С клас мрежа
- да купя Seo хостинг и да го сложа там, с идеята че в бъдеще ще правя още такива блогове

П.С. Може ли някой да ме насочи към тема където е разяснено как се прави сателит в днешно време?

Или го хоствай на същия или пробвай тоя безплатен хостинг: x10hosting.com Ползвам го от доста време, и съм много доволен нямам никакви забележки, в много отношения е много по-добър от платените варианти, които се предлагат особено на БГ пазара!
 
Re: Въпрос за избор на хостинг

Аз бих си го сложил на същия хост и на същия домейн дори (на друг поддомейн). Щом е блог на фирмата. Сателити не бих ползвал. Но това са си лично мои предпочитания, ти си избираш.
 
За: Въпрос за избор на хостинг

За: Въпрос за избор на хостинг

Здравейте,

След като избрах домейна за новият ми блог ...

Ще споделиш ли на кой домейн си се спрял? :wink:
 
За: Въпрос за избор на хостинг

За: Въпрос за избор на хостинг

Темата се изчерпа и мисля, че има достатъчно информация по въпроса във форума. При следващ офтопик несвързан с темата ще се отпусна да раздавам репутация.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе