SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за инструмент

TZahariev

Senior Member
Здравейте колеги, чудех се дали съсществува даден инструмент, който търси страници в интернет с виски параметри (domain, page authority, PR), според зададена ключова дума?
Примерно влизаш в сайта и задаваш ключова дума SEO penguin update, тип форум. Разбрахте идеята.
 
Re: Въпрос за инструмент

Търсиш в Гугъл каквото ти трябва и от ляво избираш примерно "дискусии", ако искаш да е форум. Има и в блогове. А резултатите, които виждаш, със сигурност ще са с високи метрики, щом се класират първи. Това се сещам аз.
 
За: Re: Въпрос за инструмент

За: Re: Въпрос за инструмент

Търсиш в Гугъл каквото ти трябва и от ляво избираш примерно "дискусии", ако искаш да е форум. Има и в блогове. А резултатите, които виждаш, със сигурност ще са с високи метрики, щом се класират първи. Това се сещам аз.

Ами да аз това и правя, включвам се в някакви теми като коментирам и поствам по форуми, без да правя спам.
 
За: Въпрос за инструмент

За: Въпрос за инструмент

Еми може да правиш това дето каза Cloxy, обаче с включена добавка показваща параметрите на сайтовете директно в SERP-а. Имаше една такава ама не я помня точно. Също и тулбара на SEOMoz го има това в настройките ако се включи. Няма да ти ги подреди естествено, просто ти ще отвориш тези с голям авторитет :).
 
Re: Въпрос за инструмент

Метни на едно око и на Гугъл сигналите. Има опция да ти идват на мейла дискусиите по дадена ключова дума.
 
За: Въпрос за инструмент

За: Въпрос за инструмент

Много благодаря хора намерих добавката за Chrom казва се SEOquake. Ще пробвам и с алертса, до сега го използвах само за проверка за крадено съдържание.
 

Горе