SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за кирилица в URL-а

BornToDrink

Active member
Имам едно питане за кирилицата в УРЛ-а.

Забелязвам, че при търсене на ключови думи, да кажем "русе", думата в урл-а на сайта ми не излиза болдната.
На всички останали сайтове излиза болд, НО те са или с латиница или "русе" с малка буква. А при мен е с главна.

Възможно ли е това да е "проблема" и ако го сменя да е с малки, дали ще се води като "нов линк" и да трябва да пускам редиректи от старите или?

Мерси предварително. :)
 
Re: Въпрос за кирилица в URL-а

Да, ще се води нов URL. Ако искаш да запазиш трафик и SERP ще трябва да редиректнеш. Алтернативно, можеш да чакаш Гугъл да си оправят бъговете.
 
Re: Въпрос за кирилица в URL-а

Хмм. Не е възможно вината да е в голямата или малка първа буква. Има болднати и с големи има и с малки
 
Re: Въпрос за кирилица в URL-а

Ами не съм сигурен, за това питам.
Все пак не видях друг сайт с главна първа буква, а само с малки. (латинските не ги броя)

Принципно не би трябвало да е така, но все пак, защо не я болдва... и дали си струва да правя "манипулации" заради това...
 
Re: Въпрос за кирилица в URL-а

не се занимавай с глупости, ако си в топ 10 не се занимавай с такива неща, не очаквай да се промени осезаемо резултата ...
 

Горе