SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за цена на печат

M

mvmrik

Guest
Знае ли някой от вас как горе долу вървят цените в печатниците? Става въпрос за отпечатване на рекламна брошура, формат А5, която да е цветна. Ако може просто ориентировъчна цена за брой. На мен това ще ми трябва за след 2 месеца, но просто да се подготвя. Ще правя около 20000 броя, затова питам.
 
Re: Въпрос за цена на печат

ще споделиш ли кои са ти искали за 5000 бройки 1000 лв?

100лв е писал, не 1000
Ако е така е добре, излиза по 2ст за брой. Аз също ще питам след няколко дена в една печатница, надявам се за големи количества да има отстъпки.
 
Re: Въпрос за цена на печат

да де объркал съм нулите малко :)
схванах, да цената е добра, сега само трябва да ги порекламира малко и да ги погваме с поръчки ;)
 
Re: Въпрос за цена на печат

Знае ли някой от вас как горе долу вървят цените в печатниците? Става въпрос за отпечатване на рекламна брошура, формат А5, която да е цветна. Ако може просто ориентировъчна цена за брой. На мен това ще ми трябва за след 2 месеца, но просто да се подготвя. Ще правя около 20000 броя, затова питам.

пълноцветно между 15 и 30 ст./бр зависи от хартията. това е за едностранен печат. също така проекта и предпечата кой ще го прави.
 

Горе