SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за AdSense за домейни

signboard

New member
Здравейте, имам няколко въпроса, към някой който е правил вече настройките.

В тази точка 5.

В първия ред за ,,'www' Host Name" изберете ,,Record Type: CNAME (Alias)" и въведете ,,pub-xxxxxxxxx.afd.ghs.google.com" в полето ,,Address" (където ,,pub-xxxxxxxxx" е уникалният Ви идентификационен номер, указан на страницата за настройки на AdSense).

Въпроса ми е, указано е да се изпише "pub-xxxxxxxxx.afd.ghs.google.com" започващо с pub , но в самия акаунт, номера ми за AdSense за домейни, започва с "ca-afdo-pub-xxxxxxxxx".

Как трябва да се попълни, да започва само с pub-xxxxxxxxx или цялото ca-afdo-pub-xxxxxxxxx.

И друго, на мястото на хиксовете са 9 символа, а реално номера се състои от 16 числа?


И един друг въпрос, във whois за домейните мейла е един, а мейла от сметката ми за адсенс е друг.. Трябва ли във whois да променя мейла да е същия както този от адсенс? един вид, да се вижда че собственик е едно и също лице?


Много благодаря на отговорилите :)
 

Горе