SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за <meta name="robots" content="index, nofollow" />

westside

New member
Имам следния казус. Имам вътрешна страница в която имам <iframe> с линк от друг сайт. Това определено не е добре и за да избегна черни точки реших да реша проблема като сложа
<meta name="robots" content="index, nofollow" /> с което запазвам индексирането на страницата и изключвам <iframe> linka от индексиране така ли е правилната логика ? Въпросът ми е това ли е правилното решение на проблема ДА ИЛИ НЕ ?
 
Последно редактирано:
Според мен няма да проработи. nofollow е за връзки, а фреймът едва ли ще се интерпретира като връзка от търсачките.

Имаш ли достъп до сървъра на сайта, който се фреймва? От там трябва да се забрани.
 
ЛОшо нямам достъп до там. Пак съм се объркал някъде в превода . :) мерси все пак за отговора .
 

Горе