SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос относно името на домейн

biki

New member
Имам няколко въпроса и мисля,че тук сте доста компетентни за да ми отговорите.
Започнах нов проект и за сега се развива добре.Питам се дали има някакъв шанс пингвина да ме нападне,защото да кажем,че името на домейна е "игримомичета.neshto"(става въпрос,че домейна е на кирилица) ,а ключовата дума която искам да развия е "игри за момичета".Другия въпрос е дали има шанс заради името на домейна да ме блъсне доста назад.Оптимизацията е правена доста равномерно и не е прекалявано с нея.
Благодаря предварително за отговора.
 
За: Въпрос относно името на домейн

За: Въпрос относно името на домейн

Благодаря за отговора.Питам,защото ми стана интересно.Не оптимизирам ключова дума като името на домейна и за това си мисля,че няма проблем,но при Г. нищо не е сигурно.
 
За: Въпрос относно името на домейн

За: Въпрос относно името на домейн

Никакви пингвини не могат да те нападнат, ако не си решил да се правиш на хитър. Пингвините и пандите ловят тези, които не се напъват да мислят бъркат в джоба и вадят пари за СЕО.
 
За: Въпрос относно името на домейн

За: Въпрос относно името на домейн

Всички статии,описания и т.н. са лично написани от мен и са 99,99% уникални.Игрите в сайта са с уникално описание и уникални заглавия.И за това ме е страх,за да не отиде този целия труд на вятъра.Сайта прогресира доста добре(на 2ра страница е вече,а е едва на 2 месеца.) и се питам дали да продължавам или ще бъда нападнат от някакъв нов алгоритам и ще бъда изритан на задни позиции.
 
За: Въпрос относно името на домейн

За: Въпрос относно името на домейн

Всички статии,описания и т.н. са лично написани от мен и са 99,99% уникални.Игрите в сайта са с уникално описание и уникални заглавия.И за това ме е страх,за да не отиде този целия труд на вятъра.Сайта прогресира доста добре(на 2ра страница е вече,а е едва на 2 месеца.) и се питам дали да продължавам или ще бъда нападнат от някакъв нов алгоритам и ще бъда изритан на задни позиции.

Нападат предимно тези, които искат да не правят нищо а да вземат пари. Аз един единствен път си купих СЕО за един сайт (просто исках да съм конкурентен и аз) и ми пратиха един отчете дето са регистрирали сайта в около 5000 хиляди каталога, но разбира се с едно и също описание и в 120 директории за статии също с една и съща статия. Ефекта беше поразителен и никога повече няма да повторя да си оптимизирам сайта!
 
За: Въпрос относно името на домейн

За: Въпрос относно името на домейн

Окей,Благодаря много за информацията. :)
 
За: Въпрос относно името на домейн

За: Въпрос относно името на домейн

Окей,ще се старая да следвам вашите съвети :)
 

Горе