SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос относно мета тагове

SprecheR

New member
Здравейте, днес стигна до мене информация, че на всеки 3 до 6 дена трябва да се променя нещо по мета таговете на сайта. Това са били някакви нови правила и изисквания от гоогле. Дори запетайка или интервал пак би свършило работа така ми казаха. Въпроса ми е вярно ли е ? Или е поредната измислица
 
Re: Въпрос относно мета тагове

Ако информацията е от правителствения пресцентър, определено не е истина :)
 
За: Re: Въпрос относно мета тагове

За: Re: Въпрос относно мета тагове

Днес се свърза някайва фирма с мене да ми предлага цялостна оптимизация и водене на adwords кампания с някакви си преференциални цени. И е питам тази как стоят нещата, и тя ми дава човек дето уж разбира и той ми ги наговори тези работи. Той спомена за мета таговете и специално за мета дескрипшъна, и на мене ми се стори небивалица но съм длъжен да попитам
 
За: Re: Въпрос относно мета тагове

За: Re: Въпрос относно мета тагове

Днес се свърза някайва фирма с мене да ми предлага цялостна оптимизация и водене на adwords кампания с някакви си преференциални цени. И е питам тази как стоят нещата, и тя ми дава човек дето уж разбира и той ми ги наговори тези работи. Той спомена за мета таговете и специално за мета дескрипшъна, и на мене ми се стори небивалица но съм длъжен да попитам

Отсфириги.
 
За: Въпрос относно мета тагове

За: Въпрос относно мета тагове

Това са точните хора! Най-вероятно имат връзка в google headquarters.
 
За: Въпрос относно мета тагове

За: Въпрос относно мета тагове

Здравейте.
За да не създавам нова тема, която е свързана пак с мета таг, ще си позволя да пиша тук.

Следя тук във форума как се променя title tag-а на индекса и във вътрешните страници (като тази).
Заглавието от индекса не се добавя в края на заглавието на вътрешните страници, преди това беше масова практика.
Защо това е предпочитан метод (заглавието на индекса, да не се добавя в края на заглавието на другите страници)?
 
За: Въпрос относно мета тагове

За: Въпрос относно мета тагове

Те реално са две заглавия,
Заглавието на страницата + Заглавието на началната страница
За СЕО-то въобще има ли някакво значение?
 
Re: Въпрос относно мета тагове

Вместо да задаваш въпрос след въпрос, ти препоръчвам да прочетеш тук : SEO блог Razbirach.com - Този сайт ще ти отговори на почти всички въпроси които те касаят.
 
За: Въпрос относно мета тагове

За: Въпрос относно мета тагове

Те реално са две заглавия,
Заглавието на страницата + Заглавието на началната страница
За СЕО-то въобще има ли някакво значение?

Да, колкото повече думи, толкова по-маловажна е всяка от тях.
 
За: Въпрос относно мета тагове

За: Въпрос относно мета тагове

Scoobydoo, благодаря ти!
Точен и ясен, моите адмирации.
Nezirus, благодаря за линка, ще започвам да чета, дано има повече статии :)

П.П.: За вече съществуващ сайт, и индексирани страници, проблем ли ще е да махна "заглавието от началната страница" в другите вътрешни страници?
 
За: Въпрос относно мета тагове

За: Въпрос относно мета тагове

Scoobydoo, благодаря ти!
Точен и ясен, моите адмирации.
Nezirus, благодаря за линка, ще започвам да чета, дано има повече статии :)

П.П.: За вече съществуващ сайт, и индексирани страници, проблем ли ще е да махна "заглавието от началната страница" в другите вътрешни страници?

Не е проблем. То като е индексиран не е казано че няма да се променя вече :).
Най-добре прочети в интернет някакви статии по тази тема и подобни такива. Но не вярвай само на един източник, че понякога се пишат статии от не много запознати хора. За това прочети няколко.
 

Горе