SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос относно сайт за онлайн филми

wordi4

New member
Здравейте ! Интересно ми е дали е легално да имаш онлайн сайт за филми (без сериалите на бтв и там подобни авторски неща) . В този сайт за филми всеки филм да има линк към трети сайт , който да зарежда филма , например putlocker ?
 
Re: Въпрос относно сайт за онлайн филми

Пак се водиш разпространител, независимо, че не са на твоят сайт.

След като те покажат по новините ли ще спреш да задаваш въпроси на тази тематика?

Щом си се захванал да изграждаш такъв сайт си наясно с рисковете ...
 
Re: Въпрос относно сайт за онлайн филми

Пак се водиш разпространител, независимо, че не са на твоят сайт.

След като те покажат по новините ли ще спреш да задаваш въпроси на тази тематика?

Щом си се захванал да изграждаш такъв сайт си наясно с рисковете ...
Не съм се захващал , просто поразгледах сайтовете в тази ниша и забелязах че уникалните посещения дори и на мижавите такива сайтове са много , проверих и whois-тата на повечете и те са регистрирани в България , та затова ми е интересно дали затварят само сайтовете със сериалите от voyo.bg
 
За: Въпрос относно сайт за онлайн филми

За: Въпрос относно сайт за онлайн филми

За посещенията е вярно :) един мои сайт на времето правеше по 50,000 посещения дневно, но друг е въпроса като имаш толкова посещения трябва да осигуриш и сървър който трябва постояно да е под наблудение.

Парите който то даваш за подръжда и още не знам си кво, и като накрая сметнеш какво ти остава то просто не ти остава много.
 

Горе