SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос относно AdSense

Re: Въпрос относно AdSense

явно сайтът е нов и още не минал бота - съответно имаш public service ads.

Нямам public service ads, дал съм вместо те да се показва друго нещо. Но напоследък забелязах, че зачестиха нулевите кликове.
 
Re: Въпрос относно AdSense

и да не забравяме че има кликове за които рекламодателите плащат много мизерни стотинки и до теб така и нищо не достига

Много жалко...
от 1 302 кликвания имам 27,32 US$, което е смешно при положение, че имам няколко скъпи клика в порядъка около 1$.

Трябва да намеря начин да ги филтрирам, че напоследък много скромно го раздават рекламодателите...

Няма ли да свършва тази финансова криза викам аз :rolleyes:
 
Re: Въпрос относно AdSense

Така е, аз за вчера имам един сайт със 134 клика и 3,62 долара.
 
Re: Въпрос относно AdSense

Трябва да намеря начин да ги филтрирам, че напоследък много скромно го раздават рекламодателите...
Не знам дали си пускал кампания в AdWords, но ако не, вкарай някой долар в акаунта и ще можеш да провериш кои ключови думи колко струват в момента.
Това дава възможност да оптимизираш текста в страниците според цената и да си докараш по-скъпи реклами на някои вътрешни страници.
Не е лесно и не сработва веднага, но в дългосрочен план помага.
 

Горе