SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос :)

За: Въпрос :)

За: Въпрос :)

Ако успееш да накараш Google да го индексира може и да има, но силно се съмнявам, че Google ще индексира нещо ново на hit.bg.
 
За: Въпрос :)

За: Въпрос :)

Verification failed for poltargaista.hit.bg using the Meta tag method (less than a minute ago). The connection to your server timed out.

Не става с нито един метод за верификация... :-] Има 1 индексирана страница, която Я няма от повече от 2 години, но още стои в индекса... даже не знам как Я е индексирал... Имаше линкове към нея, ама...
 
Re: За: Re: Въпрос :)

Re: За: Re: Въпрос :)

така като го гледам, май търси нещо, което не изисква плащане.... :-/
Нали иска ПР и надежден хостинг. Да си вземе безплатен хостинг на поддомейн и да чака надеждност и ПР, да не говорим, че ако няма посещения ще му изтрият сайта след 2 месеца. Дори *****.wordpress не е решение.
Говорим за 40лв на година на суперхостинг.
 
Re: За: Re: Въпрос :)

Re: За: Re: Въпрос :)

Нали иска ПР и надежден хостинг. Да си вземе безплатен хостинг на поддомейн и да чака надеждност и ПР, да не говорим, че ако няма посещения ще му изтрият сайта след 2 месеца. Дори *****.wordpress не е решение.
Говорим за 40лв на година на суперхостинг.

Ами то в момента много не си струва, защото и адсенс вече не става да си избиваш парите..
 
За: Въпрос :)

За: Въпрос :)

Най-евтиния хостинг, който съм срещал от БГ компании е на Топхост - 18 лв на година, но нямам наблюдения как е като качество. Ако искаш сайта да е под твой контрол, може да ги пробваш.
 
Re: Въпрос :)

Аз ползвам в момента за един блог народен от нс1 за 19 лв / година. Не мога да кажа все още дали съм доволен понеже го ползвам от около седмица.
 
Re: За: Въпрос :)

Re: За: Въпрос :)

Най-евтиния хостинг, който съм срещал от БГ компании е на Топхост - 18 лв на година, но нямам наблюдения как е като качество. Ако искаш сайта да е под твой контрол, може да ги пробваш.

Приятелски съвет ! НИКОГА, АМА НИКОГА ТОП ХОСТ. Исках да си прехвърля един домейн от тях към суперите, че имахме много проблеми с админ панела им който е къстъм и за нищо не става. 1месец не можаха да ми го прехвърлят, и пуснахме 8(осем!) заявки за трансфер в eurid. Накрая от суперхостинг не издържаха и ми искаха телефона да им се обадят и да обяснят какво точно да направят, та eurid да приемат трансфера.
Съппорта им по някога не си вдига телефона и просто не ти се обажда, звъниш като луд ... По принцип не искам да говоря лошо срещу фирми, хората се опитват да правят бизнес, получаваш това за което плащаш, така че обслужването е съпоставимо с това което плащаш, но просто ти препоръчвам да дадеш 20лв повече и да си на исн или суперхостинг или ще имаш проблеми.
 

Горе