SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Вътрешна грешка в Adwords

Направих нова рекламна група, добавих разположения с инструмента и ето какво ми показва после:



Аз ли бъркам нещо или ?

Също така при някои ключови думи ми показва ДА ( че рекламата се показва), 9/10 качествен рейтинг и в същото време казва че съответната дума има малък обем на търсене....не разбирам съвсем :)))
Плс хелп
 
Re: Вътрешна грешка в Adwords

Хм, ами що си мисля, че в адсенс има опция, която да забранява "разположенията" от рекламодатели... но не съм сигурен де.
 
За: Re: Вътрешна грешка в Adwords

За: Re: Вътрешна грешка в Adwords

Хм, ами що си мисля, че в адсенс има опция, която да забранява "разположенията" от рекламодатели... но не съм сигурен де.

Извинявай, не те разбрах.
Нали всеки който рекламира е рекламодател, какъв е смисъла от разположения ако са забранени ?
 
За: Re: Вътрешна грешка в Adwords

За: Re: Вътрешна грешка в Adwords

Разположения, определени от издателите. Имате възможност да посочите свои собствени рекламни разположения чрез персонализираните си канали. Вие избирате как да групирате конкретни рекламни елементи в сайта си, за да ги предоставите на рекламодателите за насочване. Сред често срещаните начини на групиране на рекламни елементи в персонализирани канали са групирането по тема, по рекламен формат или по местоположение на страницата. Когато рекламодателите насочват реклами към разположения, определени от издатели, рекламите могат да се показват само в рекламните елементи, посочени от издателя.

Това ли имаш предвид ?
 

Горе