SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ГДБОП удари онлайн книжарница

Re: ГДБОП удари онлайн книжарница

Щото аз лично не виждам нищо нередно в цялата акция освен супер смешно написаната и мега преувеличена новина.

Престъпленията трябва да се наказват, само че отразяването на цялото нещо е абсурдно, направо си е жива пропаганда, а пропагандата е гадно нещо ...

Ето да се посмеете, от един блог, смял съм се със сълзи, пускам му и линк на пича, нали така трябва, някой да не помисли, че правя някакъв драгинг-краулинг-джогинг: :D

"Престъпна група?!
Виден член на синдиката на престъпниците, пожелал да запази анонимност по очевидни причини, ми сподели, че американската организирана престъпност е потресена и е в траур. Точните му думи бяха: “Откакто гепиха Капоне за неплатени данъци се пазим от всекакви бумаги, бате. Еваларка на Борко Читанката и на останалите колеги от България, които скочиха смело в този бизнес. На запад всички знаем, че по жестокост и безкомпромисност, българската книжна мафия, се нарежда веднага до Якудза. Ако ГДБОП има дупе да скочи на тия копелета, не ми се мисли, какво ще стане, ако решат да се разшетат в Щатите. Не виждам, някой да се опита да овладее канала на книгите поне в следващите 10 години. Печалбите са огромни, обаче и риска е прекалено голям."

Източник
 
Re: ГДБОП удари онлайн книжарница

Само не мога да разбера защо хората сравняват двата случая... те нямат абсолютно нищо общо освен, че и в двата става дума за книги.

В моят случай поради неинформираност, за което се извинявам. :eek:

Цитирал съм те, защото подкрепям мнението ти, принципно. :cool:

Нека да перифразирам - ако някой върши престъпление, да го наказват, само, че пропагандата вече стана много смешна и особено ако няма престъпление, както много хора твърдят за случая с 'читанката', става още по-дразнеща тази пропаганда ...
 

Горе