SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Големите социалки

woodmonster

New member
Здравейте симпатяги!
Проблема ми е следния: В Страницата на Г. "Инструменти за уеб администратори" не ми показва линковете към сайта ми от Туитър, Г+ и Фейсбук. Това нормално ли е или аз не линквам правилно там?
 
За: Големите социалки

За: Големите социалки

На мен от Г+ ми ги има (не знам дали са всичките, защото не съм ги броил), но от ФБ имам само един линк от 12 януари 2012 г. (независимо от това, че публикувам по един и същи начин), а от Туитър също само един, независимо, че според самия Туитър имам 732 публикации. Според мен "Инструменти за уеб администратори" показва частични резултати за каквото и да е.
 
За: Големите социалки

За: Големите социалки

Между другото това съм си го мислил и аз, защо не ги показва тези линкове?!? При мен не показва нито един линк от социалки, а не е като да няма. Нали уж трябва да сме все по "социални" следователно малко или много би трябвало да имат тежест и от там да се отчитат...
 
Re: Големите социалки

При мен всичко е ОК, има много връзки от всички социалки, показва ги, но показва само тези които имат някаква тежест. Не показва наспамените без никакъв преход по тях....
Страници с връзка от twitter.com
Общ брой връзки 4
Общ брой свързани страници 2
 

Горе