SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Грешка 500 при потвърждаване на адрес в Google+ Local

cloxy

Super Moderator
Екип
На някой друг случвало ли му се е? Имам клиенти, на които им е пристигнала картичката с пин-а, но не може да се въведе, защото след въвеждането дава грешка 500 и целият Гугъл се срива :confused:

Същото се случва и когато се опитам да пусна заявка за картичка на друга фирма - грешка 500 и до там. Пробвах през англоезичния интерфейс, същата работа.

Та се питам дали е глобален проблем или е само в моя телевизор?
 
Re: За: Грешка 500 при потвърждаване на адрес в Google+ Local

Re: За: Грешка 500 при потвърждаване на адрес в Google+ Local


При мен там е още старият интерфейс. Въпросните фирми са потвърдени през него, още когато можеше с телефон. Но в Google+ не са заради описания проблем :(
 
За: Грешка 500 при потвърждаване на адрес в Google+ Local

За: Грешка 500 при потвърждаване на адрес в Google+ Local

Аз мрънках, мрънках и накрая ми го потвърдиха ръчно. :)
 
За: Re: За: Грешка 500 при потвърждаване на адрес в Google+ Local

За: Re: За: Грешка 500 при потвърждаване на адрес в Google+ Local

При мен там е още старият интерфейс. Въпросните фирми са потвърдени през него, още когато можеше с телефон. Но в Google+ не са заради описания проблем :(
Имаш предвид верификация на Google+ страница?
Преди 2-3 седмици верифицирах една. Вчера пуснах заявка за други 3 - сигурно след 2-3 седмици ще мога да кажа отново :)
 
Re: Грешка 500 при потвърждаване на адрес в Google+ Local

Значи вариантът е да им се пише на Гугъл, за да го направят те ръчно. Ето един полезен адрес за целта: https://support.google.com/places/?hl=en
 
  • Like
Реакции: Alf
За: Грешка 500 при потвърждаване на адрес в Google+ Local

За: Грешка 500 при потвърждаване на адрес в Google+ Local

Васе, търпение му е майката :) Пак правят големи промени... така е на всеки 3-4 месеца. Сега имплементират новия дашборд и преминават тотално към Google+ всичко де що беше places. Ъпдейтът е доста голям, така че има и много бъгове в процеса на имплементация. Тровете ги през съпорта - най-добре пускайте подробни обяснения на проблема.
 

Горе