SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Гугъл намира домейна грешно

Federal

New member
Здравейте с един въпрос.

От седмица две, гугъл намира домейна погрешно с предупреждение "Може би имахте предвид:"
Имам нужда от яснота, на како се дължи и какви указания да приема?
 
За: Гугъл намира домейна грешно

За: Гугъл намира домейна грешно

Когато се изписва за търсене името на домейна, без окончанието му.
пример без .info
 
За: Гугъл намира домейна грешно

За: Гугъл намира домейна грешно

Ако става въпрос за Аквашоу, не виждам какъв ти е проблемът, освен може би персонализирано търсене или нещо друго в браузъра - Аkvashow - Google Търсене. Друг е въпросът, че като трети резултат излиза домейнът с www, което ме навежда на мисълта за неправилно конфигуриране на htaccess.
 
За: Гугъл намира домейна грешно

За: Гугъл намира домейна грешно

При търсене с малка буква излиза съобщението на Гугъл. В htaccess съм нанесъл, само ограниченията за търсещите машини, коя директория да не обхождат.
Което е без www се показва след търсене от сайта, а с www от форума. Нямам идея, защо е така.
 
Re: Гугъл намира домейна грешно

Нямаш повод за притеснение, когато Г те възприеме като бранд, ще спре да показва предложението.
 

Горе