SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Дайте си мнението за един блог в блогър.

toniintro

New member
Здравейте, бих искал да си дадете мнението за един блог, с който се поборих 2 седмици, че и малко повече.
Случая е такъв, че имах един блог в блогър, в който рядко пишех по нещо. Преди 3 седмици реших да му сменя шаблона и от там се почна сагата. Исках да е dofollow, а много от по-новите шаблони за блогър не позволяват това да стане. От там се заядох с него и започнах да го въртя и суча във всички посоки, докато накрая стигнах до тук. Имах и един свободен домейн, който му лепнах и реших да го пусна да се върти в мрежата, пък да видим какво ще стане. Не можах само да го накарам да показва адсенс рекламите между статиите, ако някой има идея може да сподели. Поне успях да направя коментарите dofollow в един горе-долу читав шаблон.
Гледам, че дори е хванал PR 2 тая седмица. Предвидил съм и възможност за гост блогъри, сложих му контактна форма и избрах (според мен) читав шаблон.
Та, идеята ми е да питам:
1.Бихте ли следили подобен блог и стрували ви се приятелски изгледа му.
2. Бихте ли се включили като гост автор в този блог.
3. Имате ли идея къде е проблема с показването на Адсенс между публикациите.
4. Дайте съвет за нещата, които не ви допадат.
Блогът е Моят блогрол. Гепих му още един линк.:clap:
 
Последно редактирано:
За: Дайте си мнението за един блог в блогър.

За: Дайте си мнението за един блог в блогър.

Махни поне едната търсачка :)
 
За: Дайте си мнението за един блог в блогър.

За: Дайте си мнението за един блог в блогър.

Готово веднага я махнах, не бях забелязал, че е останала. Толкова промени направих, че съм я пропуснал последния път.
 
За: Дайте си мнението за един блог в блогър.

За: Дайте си мнението за един блог в блогър.

Повече ме интересуваше, как ви се вижда., като функционалност и изглед. Дали изглежда предразполагащо към потребителите.
 
За: Дайте си мнението за един блог в блогър.

За: Дайте си мнението за един блог в блогър.

О, виждам вече първия колега, който се е възпозвал от гос-блогването. Много се радвам и се надявам да има благоприятни резултати за него (и за мен де :wink:, няма какво да се лъжем) и да продължи и за напред.
 
За: Дайте си мнението за един блог в блогър.

За: Дайте си мнението за един блог в блогър.

Харесва ми, отива в списъка ми с полезни връзки. Ще се възползвам от гост-блогването ;)
 
Re: Дайте си мнението за един блог в блогър.

Браво, браво :) И аз имам един такъв блог за гост-блогване. Хубаво е, че бройката им се увеличава. Относно външния вид, може да се подобри значително, защото според мен сега хич не е чак толкова приятен за окото. Предполагам има що годе оптимизация с този PR2...
 
За: Re: Дайте си мнението за един блог в блогър.

За: Re: Дайте си мнението за един блог в блогър.

Браво, браво :) И аз имам един такъв блог за гост-блогване. Хубаво е, че бройката им се увеличава. Относно външния вид, може да се подобри значително, защото според мен сега хич не е чак толкова приятен за окото. Предполагам има що годе оптимизация с този PR2...
И аз искам да го подобря, за да е максимално приветлив за потребителите, затова искам мнението ви. Дайте предложения какво да подобря, за да стане по приятен. Бях харесал друг шаблон, който беше по-изчистен, но не можах да подкарам коментарите да са dofollow. Къде ли не писах и и къде ли не четох, но не можах да го подкарам. После още няколко шаблона имаха същия проблем и се спрях на този. Надявам се с ваша помощ да го понаглася. За оптимизацията продължавам да работя, за да се подобри положението, но гледам да не е прекалено бързо, че с тия животни на Google да не се получи обратен ефект. Все пак домейна е на няма година и не беше използван до преди 1-2 месеца.
 

Горе