SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Дали съм наяден от зоопарка или не?

saSlim

New member
Здравейте, от скоро се занимавам със СЕО. Не мога да разбера каква е причината за спадане на трафика към сайта, от 100-200 посещения спада до под 100 дневно, в рамките на седмица. Интересното е, че се случва м/у 10-15 април 2012 доста преди хапещите ъпдейти на Г. Някакви съвети какво да погледна или направя :confused:
 
Re: Дали съм наяден от зоопарка или не?

Тогава няма нищо. Сигурен ли си в датата? Пингвина стартира на 24-ти април, преди това мина Панда на 19-ти. Ползваш ли webmaster tools? Имаш ли съобщения там?
 
За: Re: Дали съм наяден от зоопарка или не?

За: Re: Дали съм наяден от зоопарка или не?

На 10-ти са 256 и падат до 58 посещения на 15-ти. Има покачване до 127 на 19-ти и от тогава рядко достигат и 100 :( Имаше съобщение за не-натурални връзки, но който се е занимавал преди мен е подал реконсидърейшън и го е изтрил и нямам дата :( само знам, че е имало такова съобщение
 
Re: За: Re: Дали съм наяден от зоопарка или не?

Re: За: Re: Дали съм наяден от зоопарка или не?

На 10-ти са 256 и падат до 58 посещения на 15-ти. Има покачване до 127 на 19-ти и от тогава рядко достигат и 100 :( Имаше съобщение за не-натурални връзки, но който се е занимавал преди мен е подал реконсидърейшън и го е изтрил и нямам дата :( само знам, че е имало такова съобщение

Ненатуралните връзки бяха пингвина едно време. Праща ти съобщение и сайта изчезва. После стартира Пингвина и съобщението беше премахнато, но получаването на това съобщение действа почти като наказание от Пингвин.
 
За: Дали съм наяден от зоопарка или не?

За: Дали съм наяден от зоопарка или не?

Значи установих, че трафика ми тръгва надолу след March-50 Pack :( Някакви идеи от къде да започна :confused:
 
За: Дали съм наяден от зоопарка или не?

За: Дали съм наяден от зоопарка или не?

Направи си списък с нещата, които смяташ че си правил грешно. После почваш едно по едно да ги зачеркваш.

ИЛИ

Просто ни дай URL-то на сайта, за да го разгледаме. Добре е и да си признаеш, ако си правиш "черни" магии.
 
За: Дали съм наяден от зоопарка или не?

За: Дали съм наяден от зоопарка или не?

Не правя 'черни' магии, но не знам преди мен кой какво е правил :) Сайта
 
Re: За: Дали съм наяден от зоопарка или не?

Re: За: Дали съм наяден от зоопарка или не?

Не правя 'черни' магии, но не знам преди мен кой какво е правил :) Сайта

Тези снежинки бих ги махнал. Имам 512 MB видео памет, 4 GB системна и 4-ядрен процесор и сайта ми лагва като скролвам. Не завиждам на горките хорица дето ще го отворят на по-старичък компютър :).
 
За: Дали съм наяден от зоопарка или не?

За: Дали съм наяден от зоопарка или не?

Не знам кой какво е правил преди теб с тоя сайт, но репутацията му в WOT е плачевна. Рядко съм виждал сайт с толкова ниска репутация и да няма причина - rainbowgrp.co.uk | WOT Reputation Scorecard | WOT (Web of Trust). Може и от Гугъл да са се повлияли от това.
 
За: Дали съм наяден от зоопарка или не?

За: Дали съм наяден от зоопарка или не?

Не знам за WOT ама title тага е плачевен. Човек вместо блябля|блябля|блябля|блябля LTD пробвай да ги съчетаеш нещата в едно нормално изречение.
 

Горе