SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Дали това противоречи

ted

New member
Здравейте,
Мисля си от няколко дни по един въпрос:

Ако разделя потребителите на различни категории по обявени (например регистрирани) или необявени (например честота на посещение, брои импресии и т.н.) и на всяка категория показвам различни рекламни полета (и на различно място) на Г / например текстови реклами или връзки /, а дадена категория не показвам реклами или показвам реклами от друга мрежа или собствени ... това дали би могло да се третира като насърчаване или компенсиране или каквото и да е друго което не се нрави на Г
 
Последно редактирано:
Re: Дали това противоречи

Здравейте,
Мисля си от няколко дни по един въпрос:

Ако разделя потребителите на различни категории по обявени (например регистрирани) или необявени (например честота на посещение, брои импресии и т.н.) и на всяка категория показвам различни рекламни полета (и на различно място) на Г / например текстови реклами или връзки /, а дадена категория не показвам реклами или показвам реклами от друга мрежа или собствени ... това дали би могло да се третира като насърчаване или компенсиране или каквото и да е друго което не се нрави на Г
Ами до скоро и аз ползвах нещо такова. На един от сайтовете ми, когато се избереше бг език се показваха адс от изитрейдър, а при англ език се показваха от адсенс. Обаче ме достраша да не би да се заядат нещо и го премахнах това разделение.
Наистина и аз бих се радвал на компетентно мнение по въпроса. В смисъл аз си мисля, че не е позволено, но много бих се радвал ако някой ме убеди в обратното.
 
Re: Дали това противоречи

не мисля, че противоречи. просто ти показваш рекламите, когато и където намериш за добре.
 
Re: Дали това противоречи

Не но все пак мисля че в случая зависи по-скоро технически как го направиш, можеш и да го скриеш например от Г, но аз по тази част не съм запознат много много, та виж по-скоро решенията за това как може да се направи
 

Горе