SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Да се похваля, че няма на кой друг...

Илиев

Well-known member
Извинявайте за спама, но няма на кой да се похваля... приятелите или жената няма да ме разберат. :)

Днес успях да продам линкове за 32 доляра в английската ми директорийка, а на всичко отгоре съм забърсал органик линк от сайт на ЕС. Страничката е с ПР6, а самият сайт с ПР7.

Като видях, че сайта се разработва от Research Directorate General, European Commission и щях да се наакам. ;D

Мислех да я продавам, но след днешният ден, ще си я държа :)
 
Re: Да се похваля, че няма на кой друг...

Да, доста ми е интерено дали ще докара ПР този линк. Надявам се да се застои за да разбера :)

Директорията не може да мръдне повече от ПР3 през последните два ъпдейта, ще видим на слеващият какво ще стане при такъв силен линк.
 
Re: Да се похваля, че няма на кой друг...

Благодаря :)

Днес имам регистрации за $20, открих и още две хубави връзки - ПР4 и ПР5. И аз не знам какво става последните дни, но ми харесва. :D
 
Re: Да се похваля, че няма на кой друг...

честито Илиев!
да се възползвам сега и аз от темата на адаша по фамилия :) :
14 000 страници в гугъл !!! (rock) :) :friday:
// ех как ми липсва тази емоутиконка ...
 

Горе