SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Да си купя ли Smartphone?

Да си купя ли Smartphone?


  • Общо гласове
    23

Frik

New member
Пичове, пак опрях до вас...
Тъй като трябва Дядо Коледа да ми донесе нещо (т.е. да си купя нещо за коледа) у мен изникна дилемата дали да си купя Smartphone или не? Но тъй като не мога сам да преценя дали да си купя и ако да, кой точно да избера ще се допитам до вас с една анкетка!

Спрял съм се конкретно два телефона, но ако Вие имате по-добри предложения моля помагайте...

Едит: Ето и малко инфо по въпроса: _http://www.gsmarena.com/htc_sensation_vs_galaxy_sii_vs_optimus_2x-review-608.php
 
Последно редактирано:
Re: Да си купя ли Smartphone?

Купи си таблетче, но един приятелски съвет, купи го след празниците! Сега цените са ужасно високи - онзи ден ходих на оглед да си харесам нещо - ужасих се :)
 
За: Да си купя ли Smartphone?

За: Да си купя ли Smartphone?

Прецени си за какво си ползваш телефона и колко средства на месец можеш да отделиш за абонаментен план към мобилен оператор. Сам ще си отговориш на анкетата....
 
Re: За: Да си купя ли Smartphone?

Re: За: Да си купя ли Smartphone?

Прецени си за какво си ползваш телефона и колко средства на месец можеш да отделиш за абонаментен план към мобилен оператор. Сам ще си отговориш на анкетата....

Към момента ако се сравня със средностатистическия човек ползващ мобилен телефон, сигурно мога да кажа, че аз не ползвам телефон, максимум да проведа 2-3 разговора, като има дни, в които и не говоря изобщо... Но съм социален и с радост ще вися във вейса, туйтър и др.

Колкото до плана интернета ми е само + 5 лв. към настоящия ми план...
 
За: Re: За: Да си купя ли Smartphone?

За: Re: За: Да си купя ли Smartphone?

Купи си таблетче, но един приятелски съвет, купи го след празниците! Сега цените са ужасно високи - онзи ден ходих на оглед да си харесам нещо - ужасих се :)

Да допълня има едни таблети дето са с възможност да си вкараш SIM картата вътре и да го ползваш като телефон.
 
За: Да си купя ли Smartphone?

За: Да си купя ли Smartphone?

batzidi
user-online.png
бе точно като телефон няма майче , не съм виждал ,но има такива с 3г модеми вградени :) за това се слага сим аз съм с acer a501 прилично , но може и по-добре :)
 
За: Да си купя ли Smartphone?

За: Да си купя ли Smartphone?

batzidi
user-online.png
бе точно като телефон няма майче , не съм виждал ,но има такива с 3г модеми вградени :) за това се слага сим аз съм с acer a501 прилично , но може и по-добре :)

Накара ме да се замисля и да се разровя. Huawei s7 e таблета ама не знам дали по характеристики ще пасне на това, което се търси.
 
За: Да си купя ли Smartphone?

За: Да си купя ли Smartphone?

SE не са оферта за смартфон, сравними с всички останали са последният ти избор. Гледай о'рата кво носят и ще се заориентираш правилно.
 
Re: Да си купя ли Smartphone?

Първо помисли за каква цел го купуваш и как ще го ползваш. Освен, ако цената е без значение. Ако е само за социалки може и без ОС. През 2004г си купих смартфон. Мерак. Вярно, има доста интересни и полезни приложения в нета. Сега го ползвам да си проверявам пощата от време на време и естествено като телефон.
 
Re: Да си купя ли Smartphone?

Гледай задължително да е на Андроид
 
За: Да си купя ли Smartphone?

За: Да си купя ли Smartphone?

Не е ли малко странно да пускаш една и съща тема в два подобни форума, където потребителите са едни и същи.
 
Re: За: Да си купя ли Smartphone?

Re: За: Да си купя ли Smartphone?

Не е ли малко странно да пускаш една и съща тема в два подобни форума, където потребителите са едни и същи.

Не, защото има хора отрекли се да влизат в един от двата форума, а аз ценя мнението на всички...
 
За: Да си купя ли Smartphone?

За: Да си купя ли Smartphone?

Ако държиш на смартфон и го ползваш малко по добре се ориентираъ към нещо по компактно примерно HTC Wildfire S или ако искаш по голям помисли за HTC Desire S. Аз съм с втория и досега не съм видял да ми е трябвал двуядрен процесор. Включително тежък флаш си ми върви доста добре в браузъра. HTC Sensation e по-голям от Desire S като размери, a за мен това има значение.

Аз не бих си купил sony-то. Можеби LG и Samsung си струват повече да се проучат вместо Sony.
 
За: Да си купя ли Smartphone?

За: Да си купя ли Smartphone?

Гледай задължително да е на Андроид
Нещо изобщо не съм сигурен по този въпрос. Софтуера е дебилен по моите стандарти абсолютно всичкия и стандартния и HTC Sense и apps които съм гледал. Преди бях с windows mobile 6 телефон и там нещата не бяха толкова шарени но като телефон беше много по премислен. Откакто съм с андроида(~3 месеца) се чувствам все едно от тойота съм седнал в дачия. Евтини и глупави изпълнения на всяка крачка.
Та не съм пробвал новия windows и в този смисъл не го препоръчвам, но ако си ползвал някакъв "зрял" тефон досега андроида може да ти изглежда абсолютно недоносче независимо от марката. Иначе като хардуер горе-изброените телефони са на много добро ниво.

ПП. Това с редакцията до 5мин е малко екстремно. 15-30 мин можеби е по-разумна настройка.
 
За: Да си купя ли Smartphone?

За: Да си купя ли Smartphone?

За какво ти е този смартфон?
Някой като ти прати excel или word файл за да го редактираш и пратиш обратно??? Ще го правиш всичко това ли?
Не е ли по-добре да си вземеш един прост телефон за разговори и един лаптоп та да ти е мирна главата???
Просто телефоните все още не са стигнали това ниво, че да заместят компа.
Ти си знаеш де... ако е за престиж и някои глезотийки ОК
 

Горе