SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Да споделя щастието си :)

secretko

New member
Здравейте колеги :)

Да споделя щастието си с Вас :) Бях много надъхан за СЕО състезанието, но едновременно с това развивах и нов сайт и покрай денонощното бачкане по сайта така и не ми остана времеви ресурс да се включа. Дълго време много ме беше яд, само гледах отстрани колко интересно и оспорвано е това СЕО състезание, без да мога да се включа...

Е, днес беше компенсацията за пропуснатото мечтано СЕО състезание :) Днес за първи път влязох в Топ 100 на Тиксото !!! :) И това е първият сайт с който ми се случва !!! :) Партньора ми вече е влизал с негови сайтове, но на мен ми е за пръв път ! :)

Мога само да кажа - безсънните нощи и дори пропуснатото СЕО състезание не бяха напразни ! :)
 
Re: Да споделя щастието си :)

Разбирам те.. успехи много за напред и да стигнеш до топ10
 
Re: Да споделя щастието си :)

Благодаря ви bedio и w-seo че първи споделихте щастието ми :)
 
Re: Да споделя щастието си :)

Благодаря ти и на теб nullsoft :) В тиксото взехме да ги разминаваме, ама теб не можем да разминем в БгТоп-а ;)

Дай боже добри парички за всички колеги които работят яко и имат амбиции и идеи :)

Браво радвам се за теб :) дано да печелиш добри парички
 
Re: Да споделя щастието си :)

Благодаря ти и на теб nullsoft :) В тиксото взехме да ги разминаваме, ама теб не можем да разминем в БгТоп-а ;)

Дай боже добри парички за всички колеги които работят яко и имат амбиции и идеи :)

В бгтопа сега е малко трудно да ме минеш :) причината е че тия дни имам повече време за сайта, и вдигна доста посещаемоста от 1500 на 3000 :), и съм на 7 място в главната класация :)
 
Re: Да споделя щастието си :)

Значи и ти имаш повод за празнуване :) Удвоена посещаемост :) А за БгТоп-а доста си вдигнал летвата :)

В бгтопа сега е малко трудно да ме минеш :) причината е че тия дни имам повече време за сайта, и вдигна доста посещаемоста от 1500 на 3000 :), и съм на 7 място в главната класация :)
 
Re: Да споделя щастието си :)

Браво . Който бачка здраво рано или късно този труд се възвъръща
 
Re: Да споделя щастието си :)

Само така наистина! Да го мислят топ10 : )))
Надявам се и аз да постигна нещо такова някой ден : )
Ала мързела май е по-голям при мене :D

Ае да те попитам когато ти дойде до гуша от всичко какво правиш за да се нахъсаш да продължиш? (това си е направо за нова тема маи)
 
Re: Да споделя щастието си :)

Ами... много пъти ми е писвало от всичко, ама продължавам да опорствам...

Ключа когато ти писне е разнообразието... аз нямам време за разнообразие да излизам по разходки, но гледам да си създам разнообразие като сменям типовете задачи при работата по сайта... Като ми писне по едно, захващам се с другото... Все работа по един и същи сайт, но различни типове задачи...

И другият ключ когато ти писне е да вземеш да се наспиш ;)

Поне това са моите изводи :) Бих се радвал ако и останалите колеги споделят какъв е техният ключ срещу писването :)

А до Топ10 имаме още боб да ядем докато стигнем ;)

Само така наистина! Да го мислят топ10 : )))
Надявам се и аз да постигна нещо такова някой ден : )
Ала мързела май е по-голям при мене :D

Ае да те попитам когато ти дойде до гуша от всичко какво правиш за да се нахъсаш да продължиш? (това си е направо за нова тема маи)
 

Горе