SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Двата ми блога : Technology и SEO Blogs

ZzZaPyr

New member
http://tech-bg.info/ - Технологичен блог.
http://thebestseo.blogspot.com/ - SEO Blog.
Давайте мнения и критики за всичко , което се сетите ;) Колкото по-строго критикувате , толкова по-добре ще го направя :)
Старая се да подържам и двете блогчета колкото и да ми е трудно , обновявам технологичния ежеднежно а СЕО-то ежеседмично по 3 ,4 статиики
Очаквам градвина критика . Коментари от сорта " Не ме кефи" или "Тъпо е " не са от полза нито на мен ,нито на вас ;)
Благодаря :)
 
Re: Двата ми блога : Technology и SEO Blogs

http://thebestseo.blogspot.com/ ми е сред любимите български така че няма за какво да се притесняваш. Ако публикуваш по-често ще е по-добре ... btw колко потребители средно ти идват от svejo.net ?
 
Re: Двата ми блога : Technology и SEO Blogs

oggin каза:
http://thebestseo.blogspot.com/ ми е сред любимите български така че няма за какво да се притесняваш. Ако публикуваш по-често ще е по-добре ... btw колко потребители средно ти идват от svejo.net ?
Изчервих се :)
Ами за технологични имам около 20-30 уникални от свежото а за сео-то около 10-15 средно . Аудиторията там не са УебМастъри , поне такова ми е впечатлението ;)
 
Re: Двата ми блога : Technology и SEO Blogs

аудиторията е просто много малка.. Ся забих и аз един пост за хакването в Ютюб, да видим какво ще се случи.. Ти как се заби при партньорите между другото? ;)

P.S. На ти backlink-ове, за които ме помоли отдавна :)
 
Re: Двата ми блога : Technology и SEO Blogs

georgimateev каза:
аудиторията е просто много малка.. Ся забих и аз един пост за хакването в Ютюб, да видим какво ще се случи.. Ти как се заби при партньорите между другото? ;)

P.S. На ти backlink-ове, за които ме помоли отдавна :)
Ми как се забих и аз не знам :) Аз научих за свежо-то от един коментар на станислав в моя блог. СЛед това почнах да публикувам и там и поисках размяна с тях. Отговориха ми , че не разменят с блогове , но ще го обсъдят. СЛед няколко дена ми пратиха известие , че са съгласни на размяна и така :)

Ам мерсаж за линковете много ;)
 
Re: Двата ми блога : Technology и SEO Blogs

може би в свежарките - да малка е ... засега , но като видях интереса във варна за seo лекцията започнах да се замислям

offtopic - за съжаление в БГ както за всяко нещо май ще се окаже че хората искат да си го правят сами
сами си правят сайтовете , сами си правят рекламата, сами си правят PR-a (не Google PR), сами си правят счетоводството, сами си правят децата дори :) недай боже да се изръсят някой лев на професионалист :)


демек потребителите няма да използват seo услуги ако някой се е насочил на да ги предлага ... може би трябва да се преориентира към изкарване на пари от писане на статии и водене на лекции за seo

sorry за offtopic-a бяха просто размисли , които реших да споделя
 
Re: Двата ми блога : Technology и SEO Blogs

oggin каза:
offtopic - за съжаление в БГ както за всяко нещо май ще се окаже че хората искат да си го правят сами
сами си правят сайтовете , сами си правят рекламата, сами си правят PR-a (не Google PR), сами си правят счетоводството, сами си правят децата дори :) недай боже да се изръсят някой лев на професионалист :)

За жалост си напълно прав... само че не е явление само в БГ(признавам при нас е практика)...
Ама другия проблем е че и спциалистите ни са толкова специалисти... повечето качествени кадри заминаха извън България и не мисля че смятат да се връщат(кофти но факт).

sorry за offtopic-а... ама просто яко се впрягам в такива теми :(
 
Re: Двата ми блога : Technology и SEO Blogs

Аз т'ва го разбрах още в шести клас и затова емигрирах. Т'ва наистина беше основната причина. Раждаш се без богат татко и на небосклона няма никакви изгледи да пробиеш някъде другаде, освен във фитнеса. Просто хората пари не дават. И най-странно ми е следното мислене: ако дойде някой приятел при теб да му свършиш работа, няма да те помоли да се постараеш като за приятел, ами ще иска да му го направиш за по-евтино, ако изобщо е навит пари да дава. Трябва наистина да се тръби за това нещо.
 

Горе