SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Два сайта с различна тематика на един хост?

Misho

New member
Здравейте,
Иска ми се да паркирам един сайт на същият хост на който ми е основният сайт. Просто не ми се плаща за нов хост само за експеримента. Новият сайт ще е на коренно различна тематика и няма да разменат линкове помежду си. Въпросът ми е ще може ли новият сайт да се класира добре в SERP-а, след оптимизация и ще окаже ли това някакъв негативен ефект на основният ми сайт.
Благодаря Ви.
Мишо

П.П. Честит празник на всички именници!
 
За: Два сайта с различна тематика на един хост?

За: Два сайта с различна тематика на един хост?

Аз не виждам да има проблем. Реално на споделен хостинг сте няколко хиляди сайта на един хост. Единствено ако ще разменяш връзки между тях няма да тежат както ако бяха на различни хостове.
 
За: Два сайта с различна тематика на един хост?

За: Два сайта с различна тематика на един хост?

@cloxy and @Alexius Благодаря Ви, ще действам и ако не забравя, ще пиша какъв е резултата.
 
За: Два сайта с различна тематика на един хост?

За: Два сайта с различна тематика на един хост?

@scoobydoo - да питам аз, че да не стане някой фал.

За да не отварям нова тема, знаете ли дали (saitname).org.uk ще има проблеми да се класира добре в google.co.uk? Знам, че .co.uk/.com/.net е по добре, но всички са заети.
 
Последно редактирано:
За: Два сайта с различна тематика на един хост?

За: Два сайта с различна тематика на един хост?

org.uk си е много добре за целта. Равносилно е на co.uk по мое мнение. Точно за UK домейнът има голямо значение и е добре да е локален.
 
За: Два сайта с различна тематика на един хост?

За: Два сайта с различна тематика на един хост?

@ioio и @cloxy - благодаря Ви много.
 

Горе