SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Дебитна карта от Payoneer с безплатни издаване и доставка до България

wood

Senior Member
Ако имате плащания от PayPal, Amazon, Moneybookers, Apple можете да си вземете Master Card от Payoneer.
Теглите парите си от цял свят от всеки банкомат, плащате онлайн или на пос терминали с логото на Master Card.

Ще попитате за какво вие след като от тези сайтове ви превеждат парите също във вашите БГ карти / сметки.
Ако ви превеждат парите тук в БГ...Дянков веднага знае кой и колко е получил, и има вероятност утре от НАП да ви кажат че дължите еди колко си данък. До като с Master Card от Payoneer парите се превеждат в сметка на Payoneer САЩ и теглите от където си искате.
Самата регистрация е безплатна, картата ви пристига по поща на адреса който сте задали при регистрацията.

При регистрация ТУК или в подписа ми, вие след като направите в картата 100$ оборот, Payoneer ви подарява еднократно още 25$ бонус в картата ви.
 
Последно редактирано от модератор:
За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Това са таксите...тази карта е добра за хора който правят годишно няколко хиляди долара. За 200-300$ не си заслужава.
Линка е Афф.

Annual card account maintenance $29.95 Per Card From available card balance each year
Card replacement $12.95 Per card One time - when issuing a replacement card
ATM Cash Withdrawals or Transactions
ATM withdrawal $3.15 Per Trx When withdrawal is requested
Declined ATM withdrawal $1.00 Per Trx When withdrawal request is declined
Purchase Transaction Free * Per Trx When card is used for purchases
ATM Balance inquiry $1.00 Per Trx When inquiry is made
 
За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

И при няколко хиляди долара годишно Payoneer-a пак излиза по-скъп.
 
За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

И при няколко хиляди долара годишно Payoneer-a пак излиза по-скъп.

По-скъп от кое/какво?
 
За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

От картите които и сега се издават в БГ.
 
За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

От картите които и сега се издават в БГ.


Ама човека горе е обяснил добре, за малки суми не е рентабилно.
Но ако изкарваш по 15К на година я сметни какъв данък ще трябва да платиш защото ползваш карта от Българска банка и всичко ще минава през сметката ти. Тук имаш 30$ плюс такси за теглена, да са още 50$....
Безплатен обяд няма.
 
  • Like
Реакции: wood
За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

има малка подробност. на доста места при подаване на на информация за плащане в щатска банка се изисква и SSN (Social Security Number) за да докажеш че си американец и съответно може и данъл да платиш, че и осигуровки разни (не са много малко). другото, което може да се види като при горепосочения Amazon:
Amazon Associates allows people to be paid by direct deposit to their nominated bank accounts if they and their bank are based within the United States. At this time, the Amazon.com Associates Program is unable to offer direct deposit to International Associates or to banks located outside of the United States.
Няма да споменаваме и договорености за избягване на двойно данъчно облагане и такива за обмен на информация при което данъчните тук разбират когати ти идват повечко пари дори и да не пресичат напълно границата или поне не наведнъж. Разбира се и давността на данъчни прегрешения не е малка...

А като гледам и картата не е съвсем безплатна май... въпреки обявеното в темата
 
За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

има малка подробност. на доста места при подаване на на информация за плащане в щатска банка се изисква и SSN (Social Security Number) за да докажеш че си американец и съответно може и данъл да платиш, че и осигуровки разни (не са много малко). другото, което може да се види като при горепосочения Amazon:

Няма да споменаваме и договорености за избягване на двойно данъчно облагане и такива за обмен на информация при което данъчните тук разбират когати ти идват повечко пари дори и да не пресичат напълно границата или поне не наведнъж. Разбира се и давността на данъчни прегрешения не е малка...

А като гледам и картата не е съвсем безплатна май... въпреки обявеното в темата

Кое не е безплатно...Издаването и доставката до България на картата е напълно безплатно...от тук на там както при всяка карта си има месечни такси, такси за теглене на пари или преводи. Всеки си преценява дали го устройват таксите и условията.
Колкото до Social Security Number, то е само за американски граждани...при регистрацията се упоменава че ни си гражданин на САЩ и толкова.
 
За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Аз само да добавя

Преди време един американец беше тук и доста стабилно ползваще кредитната си карта с банкоматите - по едно време го издириха и го потърсиха от полицията да го попитат дали всичко е наред и дали няма някакво насилие да ги тегли тези пари. Според мен Дянков без проблем може да разбере какви пари се теглят от банкоматите и кога и от кого.
Не коментирам случаите в които се разхождате по голямият свят и си харчите като поп :)
 
За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Annual card account maintenance $29.95
кое му е безплатното ми кажи ти?

Е нали сметката която трябва да дадещ за да ти преведът парите е щатска. Не говоря за регистрацията за карта а на сайтовете от които би трябвало да получиш пари. Както посочих горе и Амазон искат да си американец за да получиш плащане по банка.

Разбирам че искаш да получиш едни реферали ама огледай ги малко нещата преди да пишеш.

То и нереферален линк Cash out your commissions

Да не забравяме и максималното количество парички в картата ограничено на 10к
 
За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

кое му е безплатното ми кажи ти?

Е нали сметката която трябва да дадещ за да ти преведът парите е щатска. Не говоря за регистрацията за карта а на сайтовете от които би трябвало да получиш пари. Както посочих горе и Амазон искат да си американец за да получиш плащане по банка.

Разбирам че искаш да получиш едни реферали ама огледай ги малко нещата преди да пишеш.

То и нереферален линк Cash out your commissions

Да не забравяме и максималното количество парички в картата ограничено на 10к


Няма смисъл да водя спор с никой...аз съм Български гражданин и живея в България. Това е имейла който съм получил след като съм подал документи за твоят Амазон.

Dear ххххх,

Thank you for submitting the US Payment Service questionnaire. Your US Payment Service is enabled and you may begin receiving payments. Please take a moment to review our Terms and Conditions.
Note: If you have not yet submitted your ID documents, please submit them as soon as possible in order to avoid unnecessary delays. If you have already submitted the requested details and documents, Payoneer will notify you if any further information is required.

To view the complete list of approved companies for the service, in addition to the official FAQs click here.

Както виждаш можело...
Колкото до Афф, за регистрация този Афф не работи а само когато някой натрупа минимум 100$ в сметката си, но и той също получава 25$ .
 
За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Ех де Амазон да беше моя ама на ... Не съм казал че фактически няма да стане но не се знае при какви условия. Ти питал ли си амазон дали им харесва това, защото някои са и отговора е същия като това на сайта им. Това че ползваш нещо заобиколно не значи че е по правилата. Виждал ли си как банят амазон? Доооста здраво и непоправимо.

Не заблуждавай хората, че това е данъчен рай. НАП ако искат пак ще разберат какви ги вършиш при положение че ти си пращаш личната информация за да ти направят картата.

Разбирам че искаш да получиш едни реферали ама недей самоцелно да заблуждаваш и да хвалиш. Дай реална информация, а не маркетингова. Все пак тука сме за да си помагаме, а не да се вкарваме в едни филми или и ти не си ги доогледал нещата...
 
За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Ама човека горе е обяснил добре, за малки суми не е рентабилно.
Но ако изкарваш по 15К на година я сметни какъв данък ще трябва да платиш защото ползваш карта от Българска банка и всичко ще минава през сметката ти. Тук имаш 30$ плюс такси за теглена, да са още 50$....
Безплатен обяд няма.

В случай, че си забравил - има плосък данък от 10%.

И още една уловка - при достигане на определени нива ще започнат проблемите. I made $200K and PayPal locked my account | Hacker News и ще се изискат SSN, EID или TIN.
 
За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

За: Безплатна дебитна карта от Payoneer

Тази карта е много неизгодна... Ползвал съм я и загубих доста пари и нерви по нея. Не я предлагам на други :)
 
Здравейте имам един въпрос - Къде аджаба мога да я ползвам тази мастър карт FirstChoisePay Освен на банкомат? В големите хипермаркети ми я отказаха като ми изписваше невалиден номер на карта ,а картата е активирана. Аз ли нещо не съм направила както трябва

S.O.S. :(
 
Ме ми позволява да я добавя към Pay Pal , нито в ePAy в eBay особено не ми я харесват ,че там всичко живо иска да работи с Pay Pal и накрая излиза ,че само в портмонето ми ще седи..
 
Ме ми позволява да я добавя към Pay Pal , нито в ePAy в eBay особено не ми я харесват ,че там всичко живо иска да работи с Pay Pal и накрая излиза ,че само в портмонето ми ще седи..

За български Pay Pal ли става въпрос, щото ако е "stealth" - има начин.
 

Горе