SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Добавям сайтове в директории

Re: Добавям сайтове в директории

Колеги,моля тези от Вас,които са ползвали услугите ми да споделят(добри или лоши впечатления),за да може заинтересуваните да знаят да ползват ли услугите ми или не.
 
Re: Добавям сайтове в директории

Интересува ме предложението ти за събмитване в директориите (искам плана за 200 бр.) кажи как да процедираме.
 
Re: Добавям сайтове в директории

Аз лично съм доволен от предложените цени и се възползвах.
Като знам всъщност колко труд би ми коствало май даже е евтино :)

Предполагам и се надявам, че често ще се ползвам от услугата.

След около седмица ще споделя първи резултати и впечатления. А на sim5 Успех :)

Вече работим и с база от над 1500 руски директории.

Хм... какъв би бил ефекта от посещения от руски директории? Освен, че ще са много.
 
Последно редактирано:
Re: Добавям сайтове в директории

благодаря.
Относно ефекта от руски директории,освен това за посещенията,има доста хора със сайтове ориентирани към руския пазар.... и румънския.
Вече добавяме и в румънски директории.
 
Re: Добавям сайтове в директории

Аз ползвах два пъти събмит в 160 (+бонус 10) български директории. Много съм доволен от услугите на човека.
Поръчката се изпълнява бързо и в рамките на обещания срок. Отчета също е доста добър и подробен. Цената е супер добра.
Поздрави.
 
Последно редактирано:
Re: Добавям сайтове в директории

Вече добавяме и в румънски директории.

ще се възползвам за събмит в румънски директории - моля Те напиши ми кратко ЛС с условия за след празниците (другата седмица ако имаш време или след нова година).
 
Re: Добавям сайтове в директории

Весели празници!
@sim5: интересувам се от БГ и АНГЛ директории - специално пакетите 160 БГ и 100 АНГЛ. Може ли да пратиш списък?
Мерси
 
Re: Добавям сайтове в директории

Проявявам интерес към 100-те. При налична вече регистрация в някои от тях бройката ще се закръгли ли до 100?
 
Re: Добавям сайтове в директории

Не разбрах към кои 100 проявяваш интерес- БГ или ЕН , но за които и от двете да става въпрос винаги можем да ги направим 100 (имаме достатъчно дир.).
 

Горе