SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Добавяне в директории

exLc

New member
Здравейте, тъй като старата тема не е много актуална -Събмит по директории, реших да направя нейно продължение, което е по-подробно.

Добавяне в директории:
Добавяне в 100 директории, 60 социал-букмарк мрежи и 30 сайта за обяви (даващи линк).
За всеки един линк получавате до 50 различни описания, заглавия и ключови думи, като при желание и нов имейл, където да следите за репортите от сайтовете.

Цена: 10лв.

Добавяне в директории за статии:
Добавяне на написана от мен статия в 40 артикъл дира.Тук, статията ще бъде направена в до 40 вариaнта, за да може да бъде приета във всички сайтове.

Цена: 10лв.

Начин на плащане: банков трансфер.

Това са примерни варианти за събмит.При желание може да се комбинират различни варианти.
 
Re: Добавяне в директории

Начин на плащане: банков трансфер.
Никакви други варианти на разплащане ли не съществуват?
 
Re: Добавяне в директории

Добавяне в директории за статии:
Добавяне на написана от мен статия в 40 артикъл дира.Тук, статията ще бъде направена в до 40 вариaнта, за да може да бъде приета във всички сайтове.

Цена: 10лв.
Може ли да уточните тази точка? Статията спинва ли се, ръчно или автоматично и дали директориите ще приемат такива статия.
 
Re: Добавяне в директории

Никакви други варианти на разплащане ли не съществуват?
По принцип банката ми е най-удобно, но могат да се правят изключения и за друг вид плащане.

Може ли да уточните тази точка? Статията спинва ли се, ръчно или автоматично и дали директориите ще приемат такива статия.

Обикновенно се изготвят няколко различни статии, които се спинват по няколко варианта, за да може да бъдат приети в сайтовете.
 
За: Добавяне в директории

За: Добавяне в директории

Интересува ме тази точка и мен: Добавяне в директории за статии

Но се опасявам дали ще бъде приета статията. Също дали е възможно да дам поне 10 анкор думи, може и повече, които да се въртят.
Пиши ми на лично, за да не забравя.
 
Re: Добавяне в директории

За момента варианта със статиите отпада, защото доста от директориите не искат да приемат такива статии, а трябва да са за всяка различна.Имам време за събмит на линкове в дирове и мрежи.
 
Re: Добавяне в директории

Промоцията е добра. Но как да отида до банката /най-близката ми е на 2 км./ и да чакам на опашка за 5 лева, а после и да ми искат такса от 3 лева примерно...
Вариянт PayPal???? $3.5
 
За: Добавяне в директории

За: Добавяне в директории

Промоцията е добра. Но как да отида до банката /най-близката ми е на 2 км./ и да чакам на опашка за 5 лева, а после и да ми искат такса от 3 лева примерно...
Вариянт PayPal???? $3.5


Знам, че е неудобно, но нямам пей пал.Вариант от ипей към банкова сметка?
 
Re: Добавяне в директории

Нови цени:

Социални мрежи:
Цена за добавяне в 60 социални мрежи 2 лв. и 10 лв. за 7 линка.

Сайтове за обяви:
Цена за добавяне в 100 сайта за обяви, които позволяват поставянето на линк - 2 лв. и 10 лв. за 7 линка.

Пълен списък:
Цена за добавяне в 100 + дира, 60 + социални мрежи, 100+ сайта за обяви с линк - 5 лв. и 10 лв. за 3 линка.

При добавяне на линк, аз се заемам и с описанията и заглавията за всеки линк, като към тях се прави и нов имейл, където да се направи справка за извършената работа.
 
Последно редактирано:

Горе