SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Добавяне на сайт в чужди директории

nick337

New member
Здравейте, направих сайт на английски език за картинки.

Моля, ако някой може да ми даде чужди директории за да го регистрирам там.

Благодаря Ви.
 
Re: Добавяне на сайт в чужди директории

Тук има няколко теми по този върпос, рагледай ги и ще намериш доста.
 
Re: Добавяне на сайт в чужди директории

Малко офф топик, ама близко ... някой има ли наблюдение, ако добавя статия в някои от големите директории за статии (езине, и др.) с линк към БГ сайт, как би се отразило това на серпа на БГ сайта?
 
Re: Добавяне на сайт в чужди директории


Като цяло тула е добре направен, хареса ми, но как се гледа тук на въпроса с уникалните описателни текстове, които се явяват важна предпоставка за по-добрия ефект от линковете. Ако ме регистрират 100 пъти с абсолютно едни и същи данни няма ли да е грешка?

А може би към тула има вграден някакъв тип спинър...
 
Re: Добавяне на сайт в чужди директории

За момента няма вграден спинър (затова цената е ниска).
Може да ползваш външен такъв. Например http://spinner.cloxy.com
И през десетина изпращания да подменяш текста на описанието на сайта. Това леко ще засили тежестта на линковете.
 
Re: Добавяне на сайт в чужди директории

Най добре си свали някоя програма която ще ти помогне. digixmas за 15 долара ще ти позволи да си събмитнеп полуавтоматично сайта в май бяха 2500 директории. Ако ти се занимава да г правиш ръчно DirectoryCritic имат лист който използвам за събмит там са пак около 2500 директории.
 
Re: Добавяне на сайт в чужди директории

За момента няма вграден спинър (затова цената е ниска).
Може да ползваш външен такъв. Например http://spinner.cloxy.com
И през десетина изпращания да подменяш текста на описанието на сайта. Това леко ще засили тежестта на линковете.

Извинявам се за отклонението, но как работи този спинър ?
 

Горе