SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Добавяне на фенове за ФБ страница!

sezam

New member
Предлагам набавяне на фенове за фейсбук страница.
Видях подобна оферта от миналата година тук и цената е същата.
299лв- 3000 фена.
Какъв е метода за добавяне на феновете в страницата?
-Методите за набавяне на фенове са разрешените от фейсбук:
Чрез публикация и линк към страницата,чрез like box поставени на голям брой сайтове и приложения и с банер реклама насочена към страницата.Или с други думи всеки фен сам ще се добави на страницата ви.
Може ли да се добавят само таргетирани фенове?
-Не мога да гарантирам това,но метода за добавяне донякъде ги таргетира,защото едва ли ще се добавиш
в страница за мотори,ако търсиш козметика.Също така си запазвам правото да откажа поръчка по изключително
трудна за развитие страница или най малкото цената ще е друга .
Време за добавяне на феновете?
-Не мога да кажа предварително за колко дни ,зависи от самата тематика на страницата.
При сходна тематика с такава като на мои страници,вероятно ще стане по бързо,но според мен за 1-10 дни.
Начин на плащане?
-Paypal,epay,банкова сметка-след извършване на услугата,ако е редовен член на този форум
и има положителна репутация или по лична договорка .
Цената е много висока?
-Според мен е справедлива,клоняща към ниска при този начин на добавяне на фенове и след промените които направи фейсбук е почти невъзможно да се развие нова страница без спамерски метод или да се плати на специалист.
При разработване на нова страница след като си я създадете ,може да ми дадете админ права за да публикувам или ако не съм,вие сам трябва да го правите всеки ден през 1-2 часа без прекъсване.(Така се прави ,ако желаете да имате активна страница и постоянни фенове.Ако нямате време да го правите,по добре не си харчете парите-:)))
Ще работя само по една поръчка до изпълнение на поетия ангажимент.
В цената влизат и съвети за развитие на страницата.
Въпроси тук или лични съобщения.
Поемане на поръчка на лични съобщения.
 

Горе