SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Добавяне на Facebook фенове (worldwide) - 5000 само за 20лв (ограничени количества)

Fan Add

New member
Здравейте, колеги!
Имам възможност да добавя 5000 или 10 000 like-а към страницата Ви.
Цените са:
5 000 - 20 лв ($15)
10 000 - 30 лв ($20)
Харесванията НЕ са таргетирани и са от целия свят(голяма част от Турция).
Реални профили са, не са ботове.
Процентът на тези, които ще се задържат е над 90%, като голямо значение за това има тематиката на страницата ви, както и това колко е активна тя.
Време за добавяне: 24-48 часа.


Начин на плащане: PayPal, ePay
Заплащането се прави предварително.

Допълнителни въпроси: В темата или на ЛС
icon_smile.gif


Поради наистина ограничените количества, за съжаление не мога да предоставя ревюта.
 
Голяма част са ботове,а и страницата за сайта ми е на Български, за какво са ми турци, как си представяш превода на 5 езика, аз си знам само английския и немския, а това ми звучи подозрително-цели 5000 харесвания а 20 лева?! Не е подходящо особено за тематични сайтове като моя, защото самата игра няма сървъри из абсолютно целия свят.....
 
Имаше един човек от форума, който добавяше реални фенове от различни държави, преди време ми добави към 100 фена за един месец, но изчезна някъде.

Ако знаете някой да добавя реални фенове за ФБ или Г+, пишете на ЛС, ще се отблагодаря!
 

Горе