SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Добра чужда VPS фирма?

Stolichanin

New member
Трябва ми, за да взема VPS, но да не е базирано в щатите. GoDaddy не е вариант, а и не знам къде е базиран той. Ако искате може и с афилейт линк, няма проблем.

Поздрави
 
За: Добра чужда VPS фирма?

За: Добра чужда VPS фирма?

Благодаря, но все още не мога да взема решение кой е най-добрия избор. Трябва ми php 5.3, и надежден VPS. Не гоня ниската цена толкова, а по-скоро качество и сигурност, тъй като ще се пази и важна информация.
 
За: Добра чужда VPS фирма?

За: Добра чужда VPS фирма?

Като си с VPS, ще си инсталираш която версия искаш и каквото друго ти трябва.
 
За: Добра чужда VPS фирма?

За: Добра чужда VPS фирма?

Поинтересувай се за managed VPS. Това е допълнителна услуга, при която човек се грижи за нещата ти и това се заплаща или почасово или на някакъв пакет.
В стандартния случай ти се грижиш за сигурността и всичко на VPS-а.
 
За: Добра чужда VPS фирма?

За: Добра чужда VPS фирма?

От 6 месеца насам позлвам wiredtree.com и съм доволен. Водят се managed. Имам 2 отделни сървъра от най-малкият им план за $49 на месец. Но сървърите им са в щатите. Виж и VPS.net, може да си избереш локацията при изграждането на сървъра си. Не са managed и трябва да си настроиш и следиш сървърите си сам. Тях съм ги ползвал миналата година и бях си избрал като локация в САЩ. На два три пъти имаше падания и се отказах от тях и незнам как са сега.
 
За: Добра чужда VPS фирма?

За: Добра чужда VPS фирма?

Linode - Xen VPS Hosting

По всички чужди форуми са почти винаги избор номер 1.

Имат 6 локации - Лондон в Европа, ако те устройва.
 

Горе