SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Добре индексиран а посещения никакви

HaCkErCh3

New member
Здравейте, от дни се чудя сайта ми е добре индексиран според мен в гугъл на първите позиции по ключови думи Готини безплатни игри и още няколко думи на първи позиции но посещенията са ми към 10~ и то главно от ботове сайта е (www.malkiigri.eu) и ако можете да ми кажете причината за която да имам толкова малко посещения,благодаря!
 
Re: Добре индексиран а посещения никакви

Щото, приятелю, преди да почнеш един сайт и оптимизацията му, трябва да си направиш анализ за какви думички ще го оптимизираш и какъв трафик ще ти донесат...

По готини безплатни игри си на 8 място, а adwords keyword tool показва, че има "---" (демек 0) на брой търсения по тези думи месечно...

Хм, много интересно, месечно има 110к търсения за игри за готвене :D Изобщо не знаех, че има такива игри :D Хората с готварските сайтове да се заемат :D
 
Последно редактирано:
Re: Добре индексиран а посещения никакви

Прав е KOBRETI, кой търси в нета Готини безплатни игри. Всеки пише в търсачките Безплатни игри/Игри/Онлайн игри...

При мен пък от близо месец сайтовете имат драстичен спад в Адесенса, започнаха да правят по 5-8 клика за общо 0.16-1.13 евро на ден. При условие че импресите са се запазили, а преди правеше по 17-25 клика и от 6-9 евро на ден.
Нямам си идея какво става.
 
Re: Добре индексиран а посещения никакви

Тази информация за приходите от адсенс нали знаеш, че ти е забранено да я споделяш публично? Само да кажа...
 
Re: Добре индексиран а посещения никакви

Тази информация за приходите от адсенс нали знаеш, че ти е забранено да я споделяш публично? Само да кажа...

Така е...но пък ме е яд и малко объркан съм...Ще търся някоя друга алтернатива на Адесенс...то си е подигравка.
 

Горе