SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Докога ще се оправдаваме?

netsurfer

Ипотпал ФЕН :)
Гледам сега ББ по БТВ ... то големи оправдания ... големи неща. Хубаво, че не гласувам :)

Видиш ли, предното правителство му оставило голям дефицит?
Ето няколко статии за Англия и Франция ... там никой май не се оправдава с някой друг.
Какво Ви е мнението за последните гафове - повечето дело на Дянков?
 
Re: Докога ще се оправдаваме?

Силно се надявам, този път да имат покритие ГЕРБ, за да направят нещо за държавата. Иначе ББ много говори, но сериозни дела от новото правителство все още няма - лихвите вика Дянков, до няколко дни ще паднат, събраха се банките и казаха - да, ще паднат , но след края на кризата и то постепенно до 2011-2012. Голяма работа са.
 
Re: Докога ще се оправдаваме?

Нека не ги почваме... истина е, че голяма каша завариха... Ние не трябва сега срещу тях да говорим, а да чупим главите на преднишните...
 
Re: Докога ще се оправдаваме?

Нека не ги почваме... истина е, че голяма каша завариха... Ние не трябва сега срещу тях да говорим, а да чупим главите на преднишните...
До сега съм се научил - НА ДУМИТЕ НА ПОЛИТИЦИ НЕ ВЯРВАМ :)
Аз лично не мога да знам какво са заварили, като направят документите публични ... тогава ще повярвам.
Аз и за завод за боклук в София слушам от 4-5 години ... ама нещо само на думи си остана ...
 
Re: Докога ще се оправдаваме?

До сега съм се научил - НА ДУМИТЕ НА ПОЛИТИЦИ НЕ ВЯРВАМ :)
Аз лично не мога да знам какво са заварили, като направят документите публични ... тогава ще повярвам.
Аз и за завод за боклук в София слушам от 4-5 години ... ама нещо само на думи си остана ...

Ами давай тогава, протестирай, друг начин няма.... А ако не ти се замимава - можеш да бъдеш сигурен, че съвсем нищо няма да се случи... Както винаги съм казвал, вината е не целия народ. че "не го ебе", и за това си сърба кашата. И не говоря за глупавите сини протести от преди 10 години. Смешна работа бяха,.. народа реши 4е с 5 излизания и 1 песен "45 години стигат" се прави промяна, и всички ще започнат да мислят за благото на народа.

Ще ти дам пример за протест - протеста на учителите, който беше. 2 месеца ги вртяха и нищо не се случи, самите синдикати ги прецакаха. Е, тогава не трябва да свъшва протеста, а да стане още по голям, блокиране на улици. хората да ги е еня какво се случва в обществото, с учителите на децата им.

Е, не ни е еня, ще сърбаме кашата на това безразличие! И според мен нямаме право, да обвиняваме никой (турци, червени, борисовци), зашото всичко което е било и е - ние сме го позволили. Това е. А относно примера за Англия И франция на сърфъра - е, срявнява земята и небето. Там има общество, гражданско общество. Става напечено, доста често. При нас стана напечено 1 път за малко, Януари (за пръв път от 97ма наса). Е, не става с един път на 12 години....

Няма да забравя по БТВ кадрите от Януари, един баща почти се разплака, и се извини на всички млади които са били на протеста и са ги били, каза че "те. въздрастните. е трябвало да бъдат и тях да бият, не децата им" .. е на следващия ден бяха 3 пъти по малко протестиращите. Докато на 3тия нямаха и 500 човека.
 
Последно редактирано:
Re: Докога ще се оправдаваме?

Този човек дали един път е казал нещо смислено ? Участието му в сеизмограф беше както всичките му други участия по медиите - пълна пародия . Да почне с действията и да остави предизборните нападки, защото "Кучетата си лаят, керванът си върви... " .
 

Горе