SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Домейн + сайт под наем

SeoLab

тел. 0894764273
Давам под наем домейн + сайта към него.
Домейна е в зона bg.
Тематика - възстановяване на информация, данни и т.н. от развалени дискове, флешки и други цифрови носители.
Към него давам още един бг домейн като бонус, на същата тематика.
В момента има редирект 301 към 1-вия домейн за който става въпрос, но мога да го "откача" и да сложа ваш контент.
Изменение на информацията става само през мен.
т.е. казвате какво да променя, аз го правя.
Други варианти не разглеждам.
Сайта в момента е в ТОП-а по някой от ключовите думи в своята област.
В наема влиза освен сайта и ТОП позиции до 3 ключови думи в ТОП-а.
Само за сериозни хора, които разбират от тематиката и могат реално да си избият парите от тази дейност.
Само от любопитство моля не пишете.
За финал какво предлагам:
- 2 домейна (в момента единия с редирект) в зона bg
И 2-та домейна са възможно най-подходящите за своята ниша.
Мога да разгледам и продажбата им, но това в личен разговор и при интересно предложение от ваша страна.
- контент
- 1-ва страница в Гугъл по 3 ключови думи или словосъчетания по тематиката на сайта.
Цена - примерно възстановяването на информацията от 1 хард диск средна сложност в месец.
По всички въпроси в ЛС или на Кю-то
 
Последно редактирано:
Re: Домейн + сайт под наем

Аве може и аз да не чета добре на български, обаче не разбрах каква е цената за наема?
 
Re: Домейн + сайт под наем

Аве може и аз да не чета добре на български, обаче не разбрах каква е цената за наема?
Aко се занимаваш с това, ще знаеш колко струва примерно възстановяването на информацията от повреден диск, средна тежест :)
А съм и писал, "По всички въпроси в ЛС или на Кю-то" :)
 
Re: Домейн + сайт под наем

Аха, явно това е таргетирана оферта с търсено неразбираема (за простосмъртни) цена тъй че спирам да коментирам :) за протокола - да отбележа, че не си дал приходи от сайта, което би заинтересувало всички бъдещи контрагенти.

И да попитам: наем на сайт като как върви в интернет пространството и имаш ли линк за примерни подобни оферти, за да мога да я сравня с твоята.

Предполагам, това ще е интересно и за други, и за това не пиша ЛС.
 
Re: Домейн + сайт под наем

Аха, явно това е таргетирана оферта с търсено неразбираема (за простосмъртни) цена тъй че спирам да коментирам :) за протокола - да отбележа, че не си дал приходи от сайта, което би заинтересувало всички бъдещи контрагенти.

И да попитам: наем на сайт като как върви в интернет пространството и имаш ли линк за примерни подобни оферти, за да мога да я сравня с твоята.

Предполагам, това ще е интересно и за други, и за това не пиша ЛС.

Аз мисля, че ясно съм написал:
Само за сериозни хора, които разбират от тематиката и могат реално да си избият парите от тази дейност.
Т.е. сайта не се дава за да се печели от контекстна или някаква друга реклама, а от посетители които търсят такава услуга.
Мисля, че има разлика.
И след това предлагам не само домейни + контент а и ТОП-ови позиции по определени търсения.
Остава този който ги вземе, да напише своите телефони, ако трябва да измени текста и да умее да привлича клиенти.
Не виждам какво има да дъвчем темата.
Но мерси все пак че я апваш от време на време, до колкото предложението все още е действително :)
 

Горе