SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Допълнителни резултати под главния

u-bahn

New member
Как точно се праваи така, че допълнителните резултати да се показват като таблица, т.е. да са толкова подредени. Вижте прикачената картинка, за да разберете какво имам предвид :)
 

Прикачени файлове

  • nozhivilichka.jpg
    nozhivilichka.jpg
    20.1 KB · Преглеждания: 0
Re: Допълнителни резултати под главния

В GWT, пише така:

Връзки към сайта
Връзките към сайта са връзки към вътрешните му страници. Не всички сайтове имат подобни връзки. Google ги генерира автоматично...
....
Google не е генерирала връзки към сайта за вашия сайт.Връзките към сайта са напълно автоматизирани и ги показваме само ако смятаме, че ще бъдат полезни на потребителите. Ако структурата на сайта ви не позволява на алгоритмите ни да намерят добри връзки към сайта или не считаме, че връзките са подходящи за заявката на потребителя, ние не ги показваме. Винаги се стремим обаче да подобряваме намирането и показването на връзки към сайта.

... Така, че както ти е писал nbsp:
С труд и постоянство.
 
Re: Допълнителни резултати под главния

Както са си го написали и гугъл много е важно да имаш добра структура. При сайтове с добра структура при мен се появява след първата година. Но имам и сайтове на 2-3 години които нямат.
Според моите наблюдения другото важно нещо, което помага да се сдобиеш с такива линкове, е страницата да е на топ позиции по дума или израз с търсения над определен брой месечно
 
Re: Допълнителни резултати под главния

Както са си го написали и гугъл много е важно да имаш добра структура. При сайтове с добра структура при мен се появява след първата година. Но имам и сайтове на 2-3 години които нямат.
Според моите наблюдения другото важно нещо, което помага да се сдобиеш с такива линкове, е страницата да е на топ позиции по дума или израз с търсения над определен брой месечно

тraki, би ли казал от личен опит при теб за какъв брои месечни търсения излизат твоите сайтове?
Това не са ли т.нар. Sitelinks, които могат да се видят и в Webmaster Tools на Google? Питам, защото на един сайт имам 3 такива линка с опция да се блокират. Обаче, не са ми най-силните страници. Едната е за връзките към линк партньори, страница за автора и.т.н. Уф, неведоми са пътищата Гугълски.:D
 
Re: Допълнителни резултати под главния

Като гледам кои вкарва, думата или израза трябва да е с поне 2000 местни търсения месечно. И аз имам някакви такива недоразумения, на един сайт ми беше пуснало линк към "Правила и условия" а на друг за име на връзката, вместо името на статията или акцента в нея беше използвало името на един от потребителите който беше оставил коментар под статията :)

Това не са ли т.нар. Sitelinks, които могат да се видят и в Webmaster Tools на Google?

Същите са
 
Re: Допълнителни резултати под главния

О, щом е струд и постоянство: значи лесна работа :D А аз си мислех, че нещо не съм направил футъра както трябва... Благодаря :)
 

Горе