SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Дублиранe на магазин

Sigma

New member
Здравейте
Направих дублиране на магазин за да ползвам платформата за друг проект. Изтрих съдържанието за да не се повтаря описанието. Сега мисля да променя и описанието на продуктите и категориите.
Да променям ли навигационните бутони и описанията за да няма повторения или може и така? И колко време имам преди да ме индексира google
 
За: Дублиранe на магазин

За: Дублиранe на магазин

Описания на кое? Колко са дълги? Колкото се може по-малко текст да е този, който се повтаря.
Ако няма линкове към този сайт от други сайтове, изобщо няма да го индексира.
 
За: Дублиранe на магазин

За: Дублиранe на магазин

Описания на кое? Колко са дълги? Колкото се може по-малко текст да е този, който се повтаря.
Ако няма линкове към този сайт от други сайтове, изобщо няма да го индексира.
Благодаря! Няма линкове все още. Друг мой сайт пострадах от Panda update и сега мисля да сменям домейна и да прехвърля съдържанието на клонирания сайт, като преди това закрия пострадали сайт. Дали ще имам проблеми с Google?
 
За: Дублиранe на магазин

За: Дублиранe на магазин

Няма нужда да сменяш домейна. Само оправи причината, която е задействала пандата и на следващото обновяване (един път месечно някъде е) тя ще види че вече не нарушаваш правилата и автоматично ще те заобича отново :).
 
За: Дублиранe на магазин

За: Дублиранe на магазин

Няма нужда да сменяш домейна. Само оправи причината, която е задействала пандата и на следващото обновяване (един път месечно някъде е) тя ще види че вече не нарушаваш правилата и автоматично ще те заобича отново :).

Мисля, че причината са акора текста на линковете. Навсякъде се повтаря един и същи текст. Имах и дублирано съдържание, но него го оправих!
 
За: Дублиранe на магазин

За: Дублиранe на магазин

Пандата е за съдържанието, пингвина е за линковете (общо взето).

Ако навигационните бутони и пояснителни изречения се повтарят това брой ли се за дублирано съдържание?
 
За: Дублиранe на магазин

За: Дублиранe на магазин

Еми зависи колко са тези изречения и дали има друг уникален текст на страницата. Като процент от целия текст, тези изречения колко са?
 
За: Дублиранe на магазин

За: Дублиранe на магазин

Еми зависи колко са тези изречения и дали има друг уникален текст на страницата. Като процент от целия текст, тези изречения колко са?

Около 20%
 

Горе