SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Евтин български трафик

Re: Евтин български трафик

Адаш, тогава рекламирахме по едно и също време, ама съотношението беше 7$ за 4500 клика. Сега определено е по зле :D
 
Re: Евтин български трафик

Spoon, и повече съм докарвал точно през adbrite;)

Дебнете новите сайтове, че на втората седмица всички се светват ;)

Адаш, доста по-зле е :D
 
Re: Евтин български трафик

Всичко добре а каква е тая аудитория, която ще пристигне някой идеи :) Иначе е добре като цена, макар с Адвуардс да мога да докарам за по 1 цент доста кликове като смятам горе-долу пак там идва 1100 клика по 1 цент или 700 клика по 1, и нещо :)
 
Re: Евтин български трафик

Как успяхте да ги излъжете тия? Аз имам 4 отказа от тях. Като надушат, че си българче и те отрязват.

Sp0oN, някои хора изгоряха в адсенс, заради арбитраж с евтини кликове от адбрайт, така че хубавото невинаги е хубаво.
 
Re: Евтин български трафик

a, мани арбитража с адсенс ... винаги има начин...
аз като прочетох статията и си викам "уааа представяш ли си какъв зверски арбитраж ще стане", ама после се досетих, че 100% някой вече е изгорял... и въпреки това, все ще се намери програма от която можеш да смучеш безнаказано ...
 

Горе