SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Евтин трафик

Re: Евтин трафик

Дали си струва да си купя посещения от тук: http://bux-bg.com/
Цените ми се гледат ниски... какво ще кажете ?
А ти какво ще кажеш да не си правиш такава смешна реклама??
Сайта е от вчера като гледам и е подобен на bux.to, незнам за 2 дни колко кликачи са набрали ;D
 
Re: Евтин трафик

" Вие правите по

0.55 лева на ден

17.05 лева на месец

204.60 лева на година "

А ти представяш ли си колко пари може да направи за 100 години примерно ? :)

П.С. Виж за реклама във vicove.com . 3 лева на ден е, за сайта му прави 30 000 имперсии на ден.
 
Re: Евтин трафик

П.С. Виж за реклама във vicove.com . 3 лева на ден е, за сайта му прави 30 000 имперсии на ден.

Мдам, vicove.com има много добри цени за реклама... доста реални според мен, за разика от цените на повечето големи медиини групи
 
Re: Евтин трафик

Здравей приятел :)

Те цените може да са ниски, ама и самият сайт няма какво да ти предложи :) Сайта е на 3 дена и има някакъв мижав трафик.

Може да погледнеш пак към тоя сайт когато стане поне на 1500-2000 посетителя на ден, или ако са по-малко, поне да е таргетиран трафика :)

Говоря принципно, защото самият сайт не съм го разглеждал подробно, първо обърнах внимание на ПР-а му, а от там и на брояча, а после последва whois информацията :) След което си излязох.

Успех с рекламата

Дали си струва да си купя посещения от тук: http://bux-bg.com/
Цените ми се гледат ниски... какво ще кажете ?
 
Re: Евтин трафик

Тия сайтове са правени от бълъци за бълъци. Сори за крайното мнение, но що за простотия е това? Отделно това са обикновени хора (говоря за трафика), които цъкат на рекламки ей така за да убиват времето и в същото време да "правят" центове/стотинки.

Само погледни колко професионален дизан имат...Тези сайтове се правят просто за да има и простотия в нета, за нищо друго. Аз имах на един подобен на този сайт кредити, но трафика е яко зле. Нито е таргетиран, нито им пука какви сайтове мина през очите им. Мисля че каквото и друго да избереш, ще е по-добре. :)

Успехи и още един път, сори за крайното мнение, но като чуя сайт от сорта на Кешфиеста или ей такъв и се паля...:)
 

Горе