SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Едно чисто психологическо изследване

Sp0oN

Anno Zero LTD
/* :mad: Бесен съм... :mad::mad::mad:
Това обаче е друг въпрос. */
Въпрос Н:1
Кое бихте предпочели като домейн (чисто теоритически, не ги отваряйте, само като име питам)

hxxp://larp-bg.org/ или hxxp://larpbulgaria.com/ ?
(LARP is Live Action Role-Play (игри на живо, много голяма мания))
Със или без www. бози отпред ?

Въпрос 2:
Колко време, по дяволите, се рефрешват тъпите NS ?!?!?!
От 3 дена, и сайта още не са се реф.

Въпрос 3:
Как стои въпроса със лицензите за онлайн магазин за нещо, което си правил с двете си ръце ?
 
Re: Едно чисто психологическо изследване

не съм съгласен :)
LARPBulgaria.com си е адското...
не отговори на другите въпроси ...
 
Re: Едно чисто психологическо изследване

1 bulgaria
2 на колкото им зададеш - обикновено 24 часа + 24 часа за кеширащите ДНС-и = 48 часа макс. Ако не се оправят за това време имаш проблем.
3 ни въ разбрах
 
Re: Едно чисто психологическо изследване

не отговори на другите въпроси ...

#2 - максимум 48 часа другото зависи от това кои глупав интернет доставчик за колко е кеширал. Там БТК творят бози на килограм

#3 Поясни се
 
Re: Едно чисто психологическо изследване

На твое място щях да регна larpgame.com, но ти си знаеш де, ако ще е само за бг ориентиран магазина втория вариант е по-добър. Иначе мечове и щитове ли ще се продават (стана ми интересно просто защото едно време така и не се разходих до Витоша да поиграя хаха)?
 
Re: Едно чисто психологическо изследване

Всякакви неща...
Обаче много благодаря за идеята за домейна ... и ако може никой да не ми го регва ще сте златни : ) : )
че чак утре ще имам пари да го платя...
 

Горе