SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Еквивалент на АдСенс

B

bedio

Guest
Търся си еквивалент на АдСенс за сайтове в които се свалят клипове оф тубата и въобще за сайтове които не се вписват в адсенс политиките, например и някоя друга гола снимка (но не 4ак 18+) да се ганг-бангват :)

Пиша темата защото ми трябва нещо изпробвано с мнения за него. Както БГ така и ЕН ми трябват еквиваленти
 
Re: Еквивалент на АдСенс

Плз много. Нещо изпитано, доволни сте от него и си го ползвате, плащат редовно и така наттък. Разнообразни формати на реклама.
Изключваме адбрайт, защото там системата е кофти. Някой трябва да си плати конкретно за твоя сайт.
 
Последно редактирано:
Re: Еквивалент на АдСенс

И аз си търся ала да видим дали ще се намери някой да сподели ....
 
Re: Еквивалент на АдСенс

Когато някой го баннат от Адсенс, обикновенно си слага bidvertiser. Със сигурност е по-зле от Адсенс, но за условията които даваш...

М-у другото не съм го ползвал, така че информацията ми не е от опит.

И да споделиш ако намериш нещо по-добро. :)
Успех! ;)

М-у другото, за коя ниша става дума? Wallpapers?
 
Re: Еквивалент на АдСенс

Не, всички сайтове са ми с чисти сметки с Адсенс и не съм баннат :) Просто изникват проекти, които не са съвсем читави. Примерно сваляне на клипчета от Г, или имидж хост (там не може да контролираш кой какво качва, и порн е позволено като имаге все пак)

Та идват такива неща съвсем скоро и ме интересува подобна програма. Ако поддържа и мулти сайтове (т.е. един акаунт да ползвам за няколко сайта) - идеално.
 
Re: Еквивалент на АдСенс

Не казвам, че си баннат, а каква е стандартната алтернативата на адсенс.
 
Re: Еквивалент на АдСенс

Ex, ама много буквално приехте думата еквивалент. Айде нещо близко от което Вие сте доволни... :)
 

Горе