SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Е такова животно има ли?

BGNEWS

New member
Здравейте.

Има ли някакъв модул или дори по завъртян метод за излъчване на live stream video на Joomla. Мой клиент има игрище, което се наблюдава от камери. Достъпа до тях е през IP на камерите с парола (през Win Explorer). Може ли когато има мач на игрището, по някакъв начин той да се "излъчи" на неговият сайт на живо? Благодаря предварително.
 
За: Е такова животно има ли?

За: Е такова животно има ли?

Може да ползваш посредник - justin.tv - на сървъра, на който са закачени камерите. Няма да си зависим от броя на зрителите
 
За: Е такова животно има ли?

За: Е такова животно има ли?

Опитай с това: JW Player Advanced и/или това: VideoWhisper Live Streaming.
Не съм работил с него, обаче, нямам преки наблюдения върху инструмента (модул + плъгин). Но yuliyan е прав, с justin.tv май ще бъде най-оптималния вариант.
 
За: Е такова животно има ли?

За: Е такова животно има ли?

Провери на сайта на производителя на камерата. Преди няколко години ми се наложи да пусна подобно нещо, но от строителен обект. На сайта на производителя на камерата имаше указания как да се направи връзката с камерата и какъв код да се сложи в страницата. Беще някакъв Джаваскрипт код и аз дори не го вградих, а направих нова html страница с него и на сайта сложих линк "гледай на живо", който отваряше страницата. По принцип всичко около предаването се върши от софтуера на камерата, само не знам колко зрители може да издържи. Моите бяха не повече от десетина за цял ден.
 
За: Е такова животно има ли?

За: Е такова животно има ли?

Благодаря на Всички за съветите! Ще ги тествам един по един и дано се получи :)
 
За: Е такова животно има ли?

За: Е такова животно има ли?

Благодаря на Всички за съветите! Ще ги тествам един по един и дано се получи :)

пробвай и чрез veetle.com п2п е работата, ембедването не би трябвало да ти е проблем
 
За: Е такова животно има ли?

За: Е такова животно има ли?

За безплатно с рекламките на justin е вариант. Има си и някои лимити, ти си решаваш какво ти трябва.

JW player също става, макар и доста дървено, като решение. Там обаче има някои тънкани с формата на стрийма и ти трябва и стрийминг сървър.

Ние също предлагаме лайв стрийм с някои доста добри екстри, но само платен.
 

Горе