SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Е този банер ме разби :D

KOBRETI

New member
В картинг сайта от подписа ми се появи това
http://www.prikachi.com/images/952/3955952p.png

Не знам дали това им е единственият банер, който показват навсякъде... Но ако не е, значи са се постарали добре :)

Макар че като се замисля, днес не беше ли забранена агитацията???
 
Re: Е този банер ме разби :D

банерите аз ги ротирам. мисълта ми беше политически
банер с картинг на него... на картинг сайт...
 
Re: Е този банер ме разби :D

Явно е няква ротация на банери от google adds и etarget.
Няколко пъти не ми излизаше - току що ми излиза същата долу в ляво
Нещо бъркаш. Етаргет днес се осра и банерите им излизат празни. Пък и да правят комбина с Гугъл не звучи убедително.
 
Re: Е този банер ме разби :D

diabolic, банерите на гугъл и етаргет ги ротирам аз. мисълта ми беше за конкретния банер :) съмнявам се, че са правили банер, който да пуснат само по картинг сайтовете, пък и на другите картинг сайтове не съм виждал адсенс... ама пък ако банера не е правен за картинг сайт, изглежда тъпо... но тук е точно в десятката :)
 
Re: Е този банер ме разби :D

Да, разбрах го, но в първия момент изречението на miratrade малко ме подведе. Все пак е странно. Аз въртя банерите на Етаргет и там такъв няма. Остава да са го пуснали в Гугъл. Но ми е странно колко много се натискат за тоя Прошко, при положение, че Лозенец е пропищял от него в момента. Явно искат да пропищи цяла София. :D

П. П. На долния десен ъгъл наистина се вижда знакът на Гугъл.
 
Последно редактирано:
Re: Е този банер ме разби :D

Да се върнем в началото:

Макар че като се замисля, днес не беше ли забранена агитацията

Да, абсолютно е забранена, като ти като издател също можеш да го отнесеш. Виждам банера през Гугъл, и на твое място бих го блокнал.
 

Горе