SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Заглавие на сайт

w3bs1t3

New member
Имам следния въпрос: Колко е зле заглавието на началната страница да е от вида "Продути име-на-бранд-на-кирилица | име-на-бранд-на-латиница" ?
 
За: Заглавие на сайт

За: Заглавие на сайт

Това име на бранд на продукта или на бранда на сайта? И гугъл не разпознава ли двата варианта че са еднакви? Като търсиш за единия вариант, зачернява ли резултати, които имат другия вариант?
 
За: Заглавие на сайт

За: Заглавие на сайт

Виж има много варианти. Андрей наскоро написа тази статийка която ми допадна и мисля, че обхваща всички възможности Как да пишем правилни title тагове | SEO Jedi
Принципно аз залагам на подобен тайтъл Климатици (Product Brand) на достъпи цени(или някаква друга кл фраза) от (Site Brand).
Успехи
 
За: Заглавие на сайт

За: Заглавие на сайт

Бранда си е бранд, дали е на латиница или кирилица пак взимаш нужият процент търсения. дали ще търсят сеотео или seoteo, ми е все тая нали идват при мен :) В този случай аз бих избрал латинското.
 
За: Заглавие на сайт

За: Заглавие на сайт

Присъединявам се към казаното от колегите.

Правилният вариант според мен е "Имена продукт | Име на бранд". Не е нужно да е отделно на кирилица и латиница.
 
За: Заглавие на сайт

За: Заглавие на сайт

Имам следния въпрос: Колко е зле заглавието на началната страница да е от вида "Продути име-на-бранд-на-кирилица | име-на-бранд-на-латиница" ?

Много е зле и винаги съм се присмивал на такива "мешани скари". Абе господа "seo мастери", нима все още не знаете, че това е най-голямата глупост, смесването на кирилица и латиница в адреса? Караш само на латиница, ако си любител на силните усещания, караш само на кирилица, но ще си носиш подигравките и последствията за това.
 
Re: Заглавие на сайт

Браво на Странникът, единствения човек, който не само разбра въпроса, но дори отговори ;) (party)
 
Здравейте имам един много важен за мен въпрос по темата.В момента завърших един сайт и се колебая около заглавието.Не съм сигурен кое би трябвало да е на първо място: ключовата дума по която ще оптимизирам и името на бранда веднага след това или обратното да започна с бранда и после заглавието(клъч.дума). Пример : Товарни превози от Пи Ес Карго или Пи Ес Карго - товарни превози. Благодаря ви предварително
 
Не зная защо почти всички хора не само в този сегментиран бранш и индустрия, но и изобщо в цялото IT, имайки на разположение много гъвкава, променлива инфраструктура, не се възползват от именно тази нейна гъвкавост ?
Сиреч, защо при условие, че можете да променяте заглавия колкото си искате пъти, и да се синхронизирате с ефекта на промените, които извършвате, не го правите ?

Може и да го обясня и по-просто с математически и квантово физични модели, ако не стана ясно :D
 
Променяш заглавие(я)то(а), изчакваш индексаж-recache, следиш ефекта, rinse-repeat ?!?
 

Горе