SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Закупуване на тема от themeforest

wood

Senior Member
За първи път ще купувам нещо от themeforest, направих си регистрация. Въпросът ми е има ли нещо по специално да гледам в профила на продавача от който ще купувам темата.
И втори въпрос коя от двете теми е за предпочитане: PSD или Wordpres...става въпрос за тази тема:http://themeforest.net/item/book-your-travel-online-booking-html-template/3813953
 
За: Закупуване на те тема от themeforest

За: Закупуване на те тема от themeforest

За продавача гледай рейтинг, колко неща е продал, може и да погледнеш :
http://themeforest.net/item/book-your-travel-online-booking-html-template/discussion/3813953

Това от линка е HTML Template.Не e psd или wordpress.
Най-лесно за модифициране е wordpress.
PSD template е просто фотошопски файл който трябва да подготвиш и експортираш в html (което е доволно сложно)

Нормално в wordpress пакета е включен и psd файл . Тази тема от линка - няма, продава се отделно.
 
За: Закупуване на те тема от themeforest

За: Закупуване на те тема от themeforest

Извинявам се wood но да използвам темата ти да задам към колегите тук няколко въпроса.

Какво се изисква за да предлагам хотелски резервации онлайн.
Купувам си такъв сайт / тема инсталирам го на хоста и какво следва от тук на там.
Трябва ли да имам някакви договорки със собствениците на определени хотели за комисионната...с две думи ако започна от нула какви стъпки да следвам.
 
Re: За: Закупуване на те тема от themeforest

Re: За: Закупуване на те тема от themeforest

Извинявам се wood но да използвам темата ти да задам към колегите тук няколко въпроса.

Какво се изисква за да предлагам хотелски резервации онлайн.
Купувам си такъв сайт / тема инсталирам го на хоста и какво следва от тук на там.
Трябва ли да имам някакви договорки със собствениците на определени хотели за комисионната...с две думи ако започна от нула какви стъпки да следвам.

Този въпрос е все едно дете в първи клас да пита ще си вземе ли матурата в 12-ти. Никога ли не сте ръководили фирма ? Дали ще предлагаш резервации в офис на Витошка или в интернет, според теб дали ти трябват някакви договорки с хотелите и един куп други неща...?
 
За: Закупуване на тема от themeforest

За: Закупуване на тема от themeforest

За първи път ще купувам нещо от themeforest, направих си регистрация. Въпросът ми е има ли нещо по специално да гледам в профила на продавача от който ще купувам темата.
И втори въпрос коя от двете теми е за предпочитане: PSD или Wordpres...става въпрос за тази тема:http://themeforest.net/item/book-your-travel-online-booking-html-template/3813953

Привет,

Винаги гледам колко хора са купили нещото, какъв му е ранга, кога е създадена (темата), кога за последно е ъпдейтната, хвърлям по един поглед на коментарите и съпорта

Какво искаш да правиш? HTML сайт или Wordpress?
 
За: Закупуване на тема от themeforest

За: Закупуване на тема от themeforest

Привет,

Винаги гледам колко хора са купили нещото, какъв му е ранга, кога е създадена (темата), кога за последно е ъпдейтната, хвърлям по един поглед на коментарите и съпорта

Какво искаш да правиш? HTML сайт или Wordpress?

Точно това е проблема, все още не зная дали сайта да е на HTML или на Wordpress. Не зная как ще тръгне сайта...клоня към Wordpress.
 
  • Like
Реакции: Dimo
За: Закупуване на тема от themeforest

За: Закупуване на тема от themeforest

все още не зная дали сайта да е на HTML или на Wordpress. Не зная как ще тръгне сайта...клоня към Wordpress.
Развесели ме, благодаря. Дори репутация ще ти дам :)
 
За: Закупуване на тема от themeforest

За: Закупуване на тема от themeforest

Аз пък се регистрирах в началото на годината но все още не съм ги пробвал, та тези дни ще кача техен банер в един мой блог.
Но имам едно питане?
Задължително ли е да поставя техен линк или банер на сайт или мога направо техен банер с моето ID да кача и рекламирам в Адуордс. Там пак от търсачката като някой кликне той реално ще клика на моето ID.
Или така нарушавам правилата им.
 
За: Закупуване на тема от themeforest

За: Закупуване на тема от themeforest

Аз пък се регистрирах в началото на годината но все още не съм ги пробвал, та тези дни ще кача техен банер в един мой блог.
Но имам едно питане?
Задължително ли е да поставя техен линк или банер на сайт или мога направо техен банер с моето ID да кача и рекламирам в Адуордс. Там пак от търсачката като някой кликне той реално ще клика на моето ID.
Или така нарушавам правилата им.

Може би за това питаш
 
За: Закупуване на тема от themeforest

За: Закупуване на тема от themeforest

Аз пък се регистрирах в началото на годината но все още не съм ги пробвал, та тези дни ще кача техен банер в един мой блог.
Но имам едно питане?
Задължително ли е да поставя техен линк или банер на сайт или мога направо техен банер с моето ID да кача и рекламирам в Адуордс. Там пак от търсачката като някой кликне той реално ще клика на моето ID.
Или така нарушавам правилата им.


Двете наща са различни..

Ако сложиш банер /линк/ с ИД-то на твоя профил в themeforest и продадеш нещо (тема, темлейт, модул и т.н.) печелиш % от стойността - по памет мисля, че е около 20-30% от сумата по "кошница".

А ако ти излезе банер от Гугъл Адуордс то печелиш ако някои кликне върху този банер...
 
За: Закупуване на тема от themeforest

За: Закупуване на тема от themeforest

Аз съм купувал няколко теми от там. Wordpress 2-3 и joomla 1. И честно казано в началото се поразочаровах. Има много да доизпипване и донагласяване но това беше от ясните неща. Нещата от които се изненадах е че има мн бъгове , css ne e na 100 %, разни плъгини не работят, а пише че работят. Един който си взех пишеше, че има мобилна версия, а се оказа че след нова година ще пускат update. След това се замислих, че за тези пари които платих всъщност получих страшно много функционалност. И за 1 седмица работа (включително въвеждането на продуктите) и 80 лв. получих страшен онлайн магазин. Съвета ми е , не гледайте рейтинга толкова много тъй като kupuwaà има възможност да рейтва веднага след покупката, а проблемите изкачат после. Гледайте коментарите от купувачи. Различават се по надписа Purchaser
 
За: Закупуване на тема от themeforest

За: Закупуване на тема от themeforest

Развесели ме, благодаря. Дори репутация ще ти дам :)

И на мен ми стана весело.. извинявай Димо, уж си Senior Master. От този коментар човека няма да разбере каква е разликата.
 

Горе