SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Запомнени пароли у Outlook

wood

Senior Member
Сега си преинсталирах Уиндоуса на лаптопа...Въпроса ми е къде в Outlook се намира файла с акаунтите... Искам да сваля от компа само тези файлове и да ги прехвърля на лаптопа. Иначе трябва да си играя с около 12 мейл-акаунта Също и добавките за Мозила, че и там имам някой addon със запомнени пароли...
 
За: Запомнени пароли у Outlook

За: Запомнени пароли у Outlook

Примерно: in data file C:\Users\Sergo\AppData\Local\Microsoft\Outlook\Outlook.pst
 
За: Запомнени пароли у Outlook

За: Запомнени пароли у Outlook

В Outlook експрес всички акунти могат да се експортират. Провери дали и в Outlook не могат.
 
За: Re: Запомнени пароли у Outlook

За: Re: Запомнени пароли у Outlook

За Firefox-a си намери потребителския профил - виж как: Profiles - Where Firefox stores your bookmarks, passwords and other user data | Firefox Help
и copy/paste на новия комп - всички настройки се копират, заедно с добавките
за паролите си има add-on

Този вариант ме притеснява, защото на компа Мозилата е бъгясала и ако копирам цялата папка и файлове и ги прехвърля на лаптопа да не прехвърля и там всички гадости. За това предпочитам само паролите и добавките...
 
За: Запомнени пароли у Outlook

За: Запомнени пароли у Outlook

Аз затова обичам Опера - съхранява купища данни като пароли, акаунти, отметки, записки и т. н. в моя акаунт на техния сървър. Като преинсталирам само си зареждам ника и паролата и след 10 секунди всичко ми се връща в компа. :)
 

Горе