SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Захранване на Paypal

H1pNoTiC

New member
Сметката ми в paypal е почти празна, а ми се налага да направя едни плащания. Въпроса ми е как да си захраня сметката с пари. Четох че дори и да нямам пари в акаунта, системата ще ми ги дръпне директно от картата. ОК ама съм си направил акаунта с дебитна карта. И тук идва въпроса как да захраня paypal-а, просто да си вкарам тия пари в сметката?
 
Re: Захранване на Paypal

Сметката ми в paypal е почти празна, а ми се налага да направя едни плащания. Въпроса ми е как да си захраня сметката с пари. Четох че дори и да нямам пари в акаунта, системата ще ми ги дръпне директно от картата. ОК ама съм си направил акаунта с дебитна карта. И тук идва въпроса как да захраня paypal-а, просто да си вкарам тия пари в сметката?

Избираш от сметката "Add Funds"
 
Re: Захранване на Paypal

Като плащаш нещо или на някой избираш да ти дръпне от картата направо, недава да си вкараш пари от картата !:rolleyes:
 
Re: Захранване на Paypal

Избираш от сметката "Add Funds"


Това за България е недостъпно.
Просто няма начин да си вкараш пари в баланса.
Трябва или някой да ти прати или както казват и други- плащаш си през картата и готово.
 
Re: Захранване на Paypal

Да , аз съм го правил няколко пъти , вкарваш си пари в картата и автоматично ти ги дърпа оттам , ако нямаш пари в paypal , ако имаш но не ти достигат дърпа наличната сума в paypal и добавя остатъка от картата ти . Няма нужда да избираш да си плащаш с картата , направо даваш както обиковенно си плащаш и всичко става автоматично :)

Поздрави
 

Горе