SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

За Продажбата на Линкове

irgy.net

Senior Member
Да Попитам: Къде си продавате линковете от сайт/блоговете ви с англоезичен контент?

Text Link Ads взимат 50% комисионна.

Има ли по-добър пазар за линкове, и да е с по-малка комисионна за посредника?
 
Re: За Продажбата на Линкове

linkworth. 70/30. Paypal. Много точни.
 
Re: За Продажбата на Линкове

форума на digitalpoint
там има доста сериозен пазар. Не е регламентиран, но и в това ти има красота :)
 
Re: За Продажбата на Линкове

Text Link Ads взимат 50% комисионна.

Да взимат. Но при тях има много клиенти. А и цените са им доста по-високи от тези на останалите места. Така, че аз съм с две ръце за TLA.

Можеш да тестваш и sape.
 
Re: За Продажбата на Линкове

TLA, TNX /иска реф код - 4a154705 /, linkworth/афф линк/
като няма проблем да ги съвместяваш едните й другите :)
тук и тук съм писъл за продажбата на линкове
 
Re: За Продажбата на Линкове

Пробвах TNX.net обаче искат пхп код да сложа. А аз искам да продам линкове от няколко blogger блога със собствени домейни.
Някой да ме ориентира на къде да хвана :)
 
Re: За Продажбата на Линкове

Пробвах TNX.net обаче искат пхп код да сложа. А аз искам да продам линкове от няколко blogger блога със собствени домейни.
Някой да ме ориентира на къде да хвана :)
linkworth/афф/ сам си добавяш линковете в блога. При TLA имаше през RSS линковете ...
 
Re: За Продажбата на Линкове

А кога Linkworth изпращат парите?

Настроил съм си акаунта да се изпращат над $25 по ПейПал. Още от миналия месец имам над $25, пишат че на 10-то число стават плащанията, но още нищо.

Трябва ли да направя нещо, в менютата така и не намерих бутонче за плащане, или ги изпращат автоматично?
 
Re: За Продажбата на Линкове

А кога Linkworth изпращат парите?

Настроил съм си акаунта да се изпращат над $25 по ПейПал. Още от миналия месец имам над $25, пишат че на 10-то число стават плащанията, но още нищо.

Трябва ли да направя нещо, в менютата така и не намерих бутонче за плащане, или ги изпращат автоматично?

ако имаш задължения, т.е. купил си линкове, а трябва да ги платиш извади от 25 задълженията си и ще видиш колко имаш
 
Re: За Продажбата на Линкове

Не съм купувал линкове и нямам задължения. Сумата е доста над $25, виждам я в акаунта си, но не ги изпращат. На определена дата ли ги пускат, трябва ли да натискам нещо из сайта или...
 
Re: За Продажбата на Линкове

А кога Linkworth изпращат парите?

Настроил съм си акаунта да се изпращат над $25 по ПейПал. Още от миналия месец имам над $25, пишат че на 10-то число стават плащанията, но още нищо.

Трябва ли да направя нещо, в менютата така и не намерих бутонче за плащане, или ги изпращат автоматично?
аз вчера си ги получих парите. Сами си ги пращат по принцип :confused:
 

Горе