SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

Frik

New member
Здравейте пичове,
от днес за утре ми се отвори един много як уикенд с мацка на Добринище, но понеже ще е нещо като ски уикенд, а аз нямам никаква екипирочка, да се допитвам до вас! Някой да е обикалял на скоро да е търсил подобни неща и да е видя някъде нещо на далавере? Трябва ми всичко за ски екипировка, т.е. туристически обувки, ски обувки, гащиризон, яке, ръкавици, шапка и каквото там още трябва... :)

Благодаря Ви предварително! Всяка помощ ще ми е от полза...

П.П: Ще пътувам утре сутрин, а днес до към 18:00 часа съм на работа, така че ми остават няколко часа след работа за покупки... май ми се струва мисията невъзможна! :p
 
За: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

За: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

Там би трябвало да има достатъчно за да си наемеш. Иначе толкова бързо няма как да реагираш, последния път ми отне поне седмица докато си намеря сноуборд обувки. Моля те да споделиш офертата за Добринище, че ми е мерак да отида до там този месец.
 
За: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

За: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

SLS на бул. черни връх (срещу новата Била). Има доста избор а и има доста намаления.
 
За: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

За: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

на Стадион "Васил Левски" се намира борсата за ски, сноуборд и всякви туристически принадлежности за зимно време.
 
Re: За: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

Re: За: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

... Моля те да споделиш офертата за Добринище, че ми е мерак да отида до там този месец.
За Добринище не знам, но Банско Флоримонт - 39 лева на човек със закуска и вечеря! + безплатен вход за Най Клуб, ако ти допада тази музика, + 30 лева безплатни талони за казин*! С тези талони, миналият път едната нощувка ни излезе без пари :D

@Frik - Провери сайта на _zkdoverie.com имаха доста изгодни оферти за цялостна екипировка! Имат мисля вече 9 офиса в София!
 
Последно редактирано:
Re: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

woodmonster Кое е най-евтиното и изгодно ? Човека може да иска да си купи облекло а в България не се шие облекло. И недей се изказва че братти може да уреди нещо, защото фирмата има представители в българия и може някой да закъса.
 
Re: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

Облекло може да не шият там, но в магазините им продават облекло. Работниците в Амер Спортс ползуват преференции при закупуване на ски оборудване и облекло! Отстъпките въобще не са малки! А разбира се, че в завода производител цените са най-евтини (произвеждат ски, сноуборд, ски обувки, автомати за ски, обувки за сноуборд, автомати за сноуборд, ски (тип бегачки)). Скоро ще почнат да шият и облекла!
 
Последно редактирано:
За: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

За: Зверски спешно - намаления на ски екипировка? :)

Егати какво чудо се изписа по темата. Стана като в парламента или Женския пазар. Frik, вместо да четеш тоя панаир, защо не отвори сайта на хотела, вземи телефона и провери какво ще ти струва оборудване под наем. Пък, ако си доволен от скиорския уикенд, ще си търсиш после на спокойствие.
 

Горе