SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Здравейте имам нужда от помощ за израбодката на сайт

S.Petkov

New member
Здравейте казвам се Ст Петков и имам нужда от следната помощ и съвети занимавам се с Фотография и ми трябва сайт
държа да кажа че досега не съм се занимавал и скаквото идае програмиране

1.за сайта съм избрал хостинг и домейн от суперхост бг как са като хост параметри на хоста
15 GB пространство
6.5 GB
150 GB трафик
65 GB
100 пощенски кутии
15 Add–on домейна
50 MySQL v.5
200 поддомейна
50 FTP потребители
PHP / Perl / Python
"Google AdWords™" - промоционален
кредит за 90 лв.
?

2. за платформата се колебая между joomla или wordpress ?
За целта на сайта ще е да популяризира работата на фотограф с нарошено зрение и неговия екип
може ли съвет за изграждането на такъв сайт
 
От какъв съвет по-конкретно се нуждаеш?
Най-ниския пакет (СуперСтарт) на SuperHosting.BG ще ти бъде достатъчен за какъвто и да е сайт с под 1-2 хиляди уникални посещения дневно. Може да използваш промо кода WT_1 , който ще ти свали 15% от domain и 15% от hosting. Така, че да, тези параметри са 6+.
За платформите ще чуеш колкото хора, толкова и мнения. Виж кой панел ти е по-удобен и по-лесен за работа. За мен лично Joomla е по-добрия вариант, но пак казвам, че аргументи липсват, просто свикване.
Каузата си заслужава. Ако целта наистина е популяризиране ще трябва да си подбереш хубави ключови думи, да изградиш добри отношения с други подобни сайтове и организации, които да ти помогнат в разпространението на каузата с линк, банер или по друг начин.
 
Добре си избрал СуперХостинг, аз съм много доволен от тях. Ползвай най-ниския план, пък след време ако е нужно ще минеш на следващия.
Платформа ползвай тази, от която повече разбираш. Иначе аз харесвам Wordpress.
Но ако не си се занимавал дори и с HTML, каквато и платформа да ползваш не е много добре. Но нищо, почвай пък по пътя ще понаучиш и някои неща.
 
здравейте за каузата на проекта на истина е популяризиране на работатами като такъв фотограф
за HTML никога несамзе занимавал но не се притеснявам да уча нови неща
за платформите ги разгледах и смятам че joomla като админ панел се доближава до 000webhost сам имал времено бесплатен сайт
 

Горе